Waltr
VWC lid
Wie?Ik heb hem in Mei nog kunnen bestellen bij VWFeestje in Roosendaal.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
Wie?Ik heb hem in Mei nog kunnen bestellen bij VWFeestje in Roosendaal.
Vuurwerkplanet in Dordrecht staan er nog 34.Deze toch nog ergens in NL te koop? Misschien een rest partijtje ergens of een winkel die hem wel geïmporteerd heeft?
Of iemand die er één uit DE oid mee kan nemen? Uiteraard tegen een riante vergoeding.
Zou deze er graag bij hebben maar het ziet er naar uit dat dit heel moeilijk wordt.
Googlen & speuren levert helaas geen soelaas...
Vuurwerkplanet in Dordrecht staan er nog 34.
Volkswagenfeestje
We gaan het meemaken 31-12Mocht elke willekeurige fonteinen liefhebber deze KUNNEN krijgen, dan MOET je het doen. Waanzinnige fontein, zonder te overdrijven. Wellicht de mooiste (in letterlijke zin, sierlijkste) fontein die ik in 30 jaar vuurwerk gezien heb![]()
Fijn om te horen dat we elkaar het laatste jaar nog zo helpen! Geniet van je fonteinen!Dankzij @LMFR echt een mega tip gehad en zojuist tweemaal besteld.![]()
Ook een kleine ode aan de hulp en DM's vanuit dit forum, meerdere mensen hebben mij benaderd en sommige wilden zelfs uit DE één meenemen voor me.
Oprecht gemeend: bedankt iedereen!!
Fijn om te horen dat we elkaar het laatste jaar nog zo helpen! Geniet van je fonteinen!
Dank je wel.Vuurwerkplanet in Dordrecht staan er nog 34.