Staatsloterij

Ik speel mee met een straatje 1/5 loten plus een heel lot met Jackpot uiteraard. Maar ik moet eerlijk bekennen, ik ben gelukkig in de liefde niet in het spel. De laatste 20 jaar dat ik mee speel, is mijn grootste winst, schrik niet 110 gulden 50 euries.:bonk: Maar wie nie waagt wie nie wint.:bye:
 
Ik doe nooit mee met de staatsloterij omdat de loten duur zijn. Wel heb ik zo'n December Kraskalender. Elke dag kras ik geduldig een vakje uit. Gewoon puur ter vermaak.
 
Ik ben 16 jaar dus mag niet meedoen, mijn ouders doen elk jaar mee maar we hebben er een stuk meer mee verloren dan dat het opgebracht heeft... :cry: (pure oplichting als je het mij vraagt...)
 
Ik doe nooit mee met de staatsloterij omdat de loten duur zijn. Wel heb ik zo'n December Kraskalender. Elke dag kras ik geduldig een vakje uit. Gewoon puur ter vermaak.

Ik heb er al 2 helemaal losgekrast is niet de bedoeling eigenlijk maar ja kon me niet inhouden, en als je prijs hebt kan het nog mooi bij het vuurwerk, als je wacht tot de 31e word het lastig...
Oh ja ik had niks trouwens.:wink:
Koop ze ook niet weer.

Staatsloten koop ik sowieso niet veel te duur man.
 
Ik speel wel mee, samen met mijn ouders en vriendin hebben wij 6 loten. 3halve, en 3 hele. Zal wat zijn zo'n grote prijs winnen. Ik beloof hierbij dat waarneer ik een hoop geld win, een eigen vuurwerkwinkel begin met de grootste kortingen ooit gegeven voor de vuurwerkfreaks van vuurwerkcrew!! haha. Maarja voorlopig zijn het nog dromen.
 
Krijg er jaarlijks wel één van kennissen, ook dit jaar heb ik er al 1 gekregen. Zelf kopen zal ik waarschijnlijk nooit doen.
 
Mijn vader speelt sinds 1980 ofzo elke maand mee.
Ergens tijdens O&N 1994 - 1995 had hij 10.000 gulden gewonnen, wat goed van pas kwam aangezien m'n ouders aan het verhuizen waren. Laatste leuke bedrag was 500 gulden tijdens O&N 1999 - 2000. Helaas daarna bijna niks meer.

Ikzelf koop nooit een lot, meestal vraag ik een lot voor de kerst als ik niks anders weet te bedenken.
 
Ik moet zegen dat de staat het wel extreem loopt te promoten zeg. Overal en nergens zie je reclame voor de staatsloterij. Het valt feitelijk onder gokken, maar zo lang het de staatskas invloeit is het blijkbaar okee.

Financiën boven het wel en wee van mensen. Ach, gokverslaving is met gameverslaving niet voor niets de lastigste verslaving om aan te pakken :no:

Maar degenen die een lot hebben gekocht wens ik veel geluk toe.
 
ik heb met sinterklaas een december kraslot gehad en we spelen met de familie een hele straat met de oudejaarsloterij.
 
Jawel, ik doe ieder jaar mee, hij valt toch, die kans pak ik wel mee! :wink:

Vorig jaar had mijn vriendin ook een lot, wij zien die nummers en ik was zwaar overtuigd dat zij alle cijfers goed had voor 100.000 euri! Ik zeggen dat ze d'r lot moest pakken, maar "nee joh, ik win toch nooit wat, is niet zo" was het antwoord. Na een paar keer zeer overtuigend aandringen werd ie dan toch gepakt, bleek er 1 getal anders. Zo dichtbij haha, ik zag de euri-tekens al, was zwaar overtuigd, maar zat er dus naast. Toch wel fijn dat ik niet helemaal gek was, maar jammer dat ik ie toch niet helemaal goed was. :p
Uiteindelijk was ie goed voor 10 euri, ik niets, dus weer 50 euri gesponsord...
 
Hier doe ik dus echt totaal niet aan mee. Want hier is je winkans nihil, wel doe ik aan toto, hierbij heb je het zelf min of meer in de hand.
 
Ik doe er zowieso aan mee want ik ben 30 december jarig en negen van de tien keer krijg ik wel van iemand een lot als cadeautje :)
 
ik heb inmiddels ook maar een half lot gekocht een hele is toch wel erg duur en de helft van de jackpot is ook nie verkeerd:)

hoort er elk jaar wel een beetje bij die oudejaarsloterij
 
Back
Bovenaan