Spinning to white blink

Koningsnacht en Koningsdag deze cake meermaals nog een keer in actie mogen zien. Ontzettend gave cake, mooie volle tail en een enorm goed blinker boeket! Zeker zijn prijs waard!
 
Deze was prima! Misschien had ik er nog iets meer van verwacht qua spreiding en tempo. Dat ligt wat mij betreft net iets te laag.

 
4 tegelijk saaier dan 1. Ok:bonk:

Aha ik zei nu waarom, omdat het er 2 achtermekaar zijn. Eens dan. Deze schiet niet heel snel en daarom zou ik 2x2 tegelijk doen voor meer spektakel
 
Laatst bewerkt:
4 tegelijk saaier dan 1. Ok:bonk:

Aha ik zei nu waarom, omdat het er 2 achtermekaar zijn. Eens dan. Deze schiet niet heel snel en daarom zou ik 2x2 tegelijk doen voor meer spektakel

vind dit ook een vrij langzame cake inderdaad....kan je prima stand alone van genieten.....maar als je ze in v-shape schiet had ik ze ook niet achter elkaar geschoten..dan wordt het vrij saai inderdaad.
 
Had er een paar in mijn show verwerkt, maar om wat redenen had ik er dit oud & nieuw nog maar 1 over.

Dus heb deze los geschoten en wat een sierlijke cake is dit! Dit jaar maar weer proberen ze in meervoud te schieten.
 
Die komt inderdaad weer geweldig over. Ik had hem al op de wish list staan, maar hij moet er hier ook echt komen hoor.
 
Nooit opgevallen deze, maar mijn god alleen die mine vooraf al:p die mogen ze best los in een tube als singleshot verkopen...waawwwww
 
In het verleden een karton ineens mee geschoten...prijzig maar wel schitterend. Wel op 4 posten
 
Poh deze moet er echt een keer komen. Elke keer weer als ik films voorbij zie komen denk ik wauw die moet ik hebben en toch heb ik hem nog nooit in de straat gehad.
 
Iemand die weet waar deze voor een fatsoenlijke prijs te krijgen is omgeving zuid-Holland/Brabant ?
Breda vuurwerk heeft hem helaas niet meer.
 
Back
Bovenaan