Shaft

Komt omdat de Moving stars te duur was voor wat je krijgt.
Plus er zaten boeketten tussen wat afbreuk doet aan de moving star effecten.
Deze is goedkoper en strakker uitgewerkt.
Ook ik ben razend enthousiast!

Hahaha, geweldige reactie..
En dit schreef je vorig jaar, toen die meer variatie had met de boeketten:bonk:

3xh
14 november 2012, 17:21
vind de uitvoering ook matig helaas.
op papier had deze cake meer potentie.
jammer .. slecht is anders maar doed ook!
Nee niet zo mijn ding.. beetje erg eentonig!
 
Dit is een geweldige cake om te verwerken in een projectje of in een show. Het voordeel van deze cake ten opzichte van de moving stars is dat in deze cake 1 effect zit. In de moving stars zitten nog crackling mines en peonies.

Ga deze cake zelf 3x bestellen voor het rustige gedeelte van mijn show! :)

Precies ook mijn idee - nog een paar crossette en hummer cakes erbij en je kunt een leuk rustig stuk schieten.
 
Deze moet je inderdaad niet stand alone schieten want dan stelt het niet veel voor maar in meervoud zeker leuk voor in een showtje

(HD)
 
In actie gezien in Rijswijk. Effect zelf vind ik nog steeds niet bijzonder, de kleur daarentegen is erg fel. Voor degenen die in de avond rustig een cake willen stoken met een felle kleur is dit een leuk ding.

Voor mij geldt dat deze cake niet het oud & nieuw gevoel losmaakt.
 
Ik vind het een toppertje die zeker wel het oud en nieuw gevoel losmaakt. Zoals elk ander stuk vuurwerk.

Gaat hier per 3 de lucht in als start.
 
Ik heb hem bij een demo een paar keer zien afgestoken worden, ik dacht al dat ze hoog zouden gaan maar ik stond echt met verbazing te kijken, niet normaal :shocked:
 
Ik snap niet helemaal waarom iedereen nu zo enthousiast deze cake.. Vorig jaar was dit effect toch ook al te koop in de moving stars van wolff? Toen kreeg die niet zoveel positieve reacties...

Omdat dit effect afgelopen jaar best wel te zien was in bommen geschoten bij diverse shows waaronder Fallas. Ook bij de show in Leidschendam zijn er go getters gebruikt in een show. Relatief nieuw zullen we maar zeggen. En wat nieuw is, is hip. Trends noem je dat.

Heb zelf dit product aan de 'gemiddelde' consument laten zien en die waren niet enthousiast. Veel gehoorde termen zijn: het moet knallen, fluiten en knetteren met de jaarwisseling. OOk bij de demo van Rijswijk waren de 'oe's' en 'a's' niet echt te bespeuren bij dit product. Het lijkt er op dat dit effect gewoon saai wordt gevonden.
 
Ik blijf het wel een vet effect vinden. Maar ik denk idd dat de doorsnee consument er niets aan vind.
Wel heb ik vorig jaar regelmatig de vraag gehad naar cakes zonder knal. Dus mensen die niet teveel lawaai wilden. Daar past deze wel redelijk in.
Zelf vind ik hem vet, gewoon omdat je het niet te vaak ziet.
greetzz
 
Bedankt voor de foto's Joost.
De cakes uit de pyrobandits serie worden door Panda fireworks China/Duitsland gemaakt.
Was me helemaal niet opgevallen, terwijl ik de Shaft gisteren op de foto had genomen....
 
Ik vond het echt hele leuke cakes! K'heb deze gebruikt in mijn show. Sommigen gingen echt super hoog, vlogen uit beeld van de camera! Had er twee in serie doorgelont.

TIP: Standalone is prima te doen, maar per twee of meervoud is het net een stukje mooier.
 
Heb deze cake ook per 2 in mijn show verwerkt. Gaat echt alle kanten uit. Mooie heldere kleuren. Ik had hier de mega mini achteraan geschoten. Deze combinatie beviel mij goed!

Ik zou hem standalone niet snel afsteken omdat hij dan in mijn optiek een beetje saai is.
 
Hadden deze drie keer, alle drie tegelijk geschoten in een mini showtje met verschillende stille effecten. Hele leuke cake! Wegvliegende stars heerlijk. Echt apart!
 
21muv4j.png


Deze een x-aantal keer verwerkt in projecten, waaronder in combinatie met Wasp's dat een leuk effect gaf.
Ook stand-alone een leuke cake voor de liefhebber van dit effect.
 
Ik schoot deze 5x tegelijk en ik was er eigenlijk niet zo van onder de indruk.. Ja het is inderdaad een apart effect, maar hou dan toch van wat meer geweld in de lucht. :) Ook was het zo voorbij, had ook niet echt het idee dat ik er 5 tegelijk schoot:

 
Inderdaad echt een cake voor de liefhebber. Hij is leuk en apart maar vooral om even een rustmomentje in te lassen. Vond hem minder bijzonder dan op de demo omdat het "nieuw" er waarschijnlijk al vanaf was denk ik.
 
Achteraf ben ik blij dat ik deze toch heb laten staan.
Lang getwijfeld, want vind het een prima cake.
Maar zelf ben ik toch meer van het geweld, vandaar de keus.
 
Back
Bovenaan