[Pyrostar] Galactico

Status
Niet open voor verdere reacties.

*kevin*

VWC lid
Artikelnaam: Galactico
Artikelnummer: 3021
Importeur: Pyrostar
Aantal per verpakking: 1 Stuk
Kartoninhoud: Volgt
Effectomschrijving: Ouderwetse visgraat, 26 shots mat met vlinders geproduceerd volgens spaanse producee.
Prijs: € 13,75

http://www.youtube.com/watch?v=FeywItzBLYw

Gelieve dit NIET over te nemen zonder toestemming en/of bronvermelding.
Wij danken PyroStar voor deze informatie.
 
Laatst bewerkt door een moderator:
P1000270.jpg
 
leuke mat en goede prijs/kwaliteitsverhouding alleen spijtig van het iets te trage tempo maar ieder zijn smaak:wink:


grtzzzz :bye:
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Ik vind het een goede mat, voor het geld kun je hem zeker niet laten liggen. De knallen gaan goed hard, zelfs zo hard dat je je eigen afvraagt of dat het wel deze mat is die afgaat. Enige nadeel van de mat is dat hij wel eens de omgeving op gaat zoeken, hij schiet alle kanten op. Niet bepaald een pretje, maar als je 10meter afstand houdt, kan er weinig gebeuren. Voor deze prijs zeg ik: topper!!

Groetee
 
gewoon ophangen, dan blijft hij ook netjes hangen, en knalt als een beest. super product
 
Ik was er ook positief over te spreken. Dat ding ging toch best hard. De knallers willen inderdaad alle kanten op vliegen wanneer je `m op de grond legt.
 
we stonden te kijken naar een paar gasten en die hadden hem ook, nou die knallen gingen harder als een Toffee.
wel traag tempo maarja, het is maar wat je leuk vind he.
 
Ik vind het drie keer niets als ik het filmpje kijk, misschien is het in het echt een geweldige mat, maar zo zou ik hem zeker niet kopen.
 
ik heb hem afgestoken en vond het een super mat. lekker geweld en tog harde knallers iets minder hard als de chooet bangers. echt verbaast :O Ook leuk omdat je er van alles aan kan plakken waardoor je ook een hoger tempo in knallen kan krijgen maar ik vond het tempo lekker.
 
ik vind het een top product! 1 meter timefuse en 26 kwaliteits vlinders voor 12,95! moet je kijken wat je betaald als deze vlinders los in een doosje van 10 hadden gezeten... ik denk bijna het zelfde! dat je dat ding moet demonteren neem ik dan maar voor lief.
 
ik vind het een top product! 1 meter timefuse en 26 kwaliteits vlinders voor 12,95! moet je kijken wat je betaald als deze vlinders los in een doosje van 10 hadden gezeten... ik denk bijna het zelfde! dat je dat ding moet demonteren neem ik dan maar voor lief.

Maar als je die vlindertjes en dan uit hebt getrokken heb je wel een meter time fuse met gaatjes er in. De inhoud van het timefuse zal er uit lopen en voor veel rotzooi zorgen.

Zeker wel een leuk product deze visgraat. Pyrostar heeft wel meer goeie knalartikelen, denk aan de supero ed. :)
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Ziet er in de filmpjes wel leuk uit, zoals gezegt als je aan de andere kant waar die lontjes uitsteken er nog wat aan lont dan is die nog leuker. Maar dan nog ff een vraag, Hoe lang is dat ding? Iemand afmetingen?
 
Joh bedankt voor de info.. Het is altijd beter als je een mat ophangt.

Hoe lang is dat ding? Iemand afmetingen?
Al kijk je post 15, daar staat 1 meter timefuse met vlinders eraan, dus hij zal iets meer zijn dan 1 meter:wink:

Hier nog een foto van Harry Loots:
vlindermat.jpg
 
Laatst bewerkt:
Zeer felle klappen, maar tempo ligt dan weer vrij laag. Waar ik de Pyrostar Traca te snel vond gaan, gaat deze weer te langzaam :P Maja verschil moet er zijn.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Back
Bovenaan