'Palmeiland' Dubai geopend met groots vuurwerk

RedBaron

Pyroworld
Het kunstmatige eiland in de vorm van een palmboom voor de kust van Dubai (Verenigde Arabische Emiraten), The Palm Jumeirah, is in de nacht van donderdag op vrijdag plaatelijke tijd met een gigantisch vuurwerk en een groot feest geopend.

Sterren uit de wereld van muziek, film en mode zoals Naomi Campbell, Michael Jordan, Robert de Niro en Sharon Stone woonden de festiviteiten bij.

Het kunstmatige eiland verlengt de kust van Dubai met 100 kilometer. Ruim 40.000 mensen hebben er de afgelopen zeven jaar dagelijks aan gewerkt. Volgens de plannen komen er ongeveer dertig luxe hotels en 1500 villa's op het eiland. De villa's, met een eigen toegang tot het strand, werden binnen drie dagen verkocht.

---------------------------------

Ik heb net de beelden ondermeer gezien op het RTL4 nieuws, in een woord: WAAAAUUUUUUUW!!!!

Wat een bizar, afschuwelijk, idioot, machtig, belachelijk groot vuurwerk op muziek was dat zeg!!!! Het is eigenlijk niet in woorden te vatten. Ik heb een reportage van Skynews gevonden. Hier kun je emt de soundtrack en al een leuk stuk van dit inmense spektakel zien!

Je kunt de beelden *HIER* bekijken. En neem even een tissue of doekje bijdehand....

Ik hoop dat er egrens de volledige TV utizending ofzo online verschijnt want dit is er eentje om te bewaren!
 
fototje:

3046954616_9fbd2b2fe4_b.jpg


3046099033_6622d011fe_b.jpg


3046099029_8a440d67c4_b.jpg


3046895040_79015f1588_b.jpg
 
Laatst bewerkt:
Schitterend, zo kolossaal heb ik het nog nooit gezien
Ik hoop inderdaad dat we straks de gehele show in groot beeld nog een keer terug kunnen zien.
 
Schitterend, zo kolossaal heb ik het nog nooit gezien
Ik hoop inderdaad dat we straks de gehele show in groot beeld nog een keer terug kunnen zien.

Zeker Fred, dat hoop ik echt.

Ik ging helemaal uit me plaatje hier hahahahaha. Zo iets heb ik nog nooit op die schaal gezien. En het was nog op muziek ook! Ik zal zeker zoeken naar meer video beelden van dit mega spektakel. Zodra ik iets vind knal ik het gleijk hier neer! :D
 
Ongelooflijke zeg! Wat krijg ik hier kippevel van zeg haha. Wow.
Complimenten voor de organisatie er van.
 
Ja wat prachtig vuurwerk zeg, niet normaal hoeveel er wel niet werd geschoten.
Jammer dat je er dan niet zo makkelijk bij kan zijn om het met ogen te zien.
Maar over een paar jaar kunnen we nog zo'n vuurwerkshows verwachten aangezien er dan ook nog eilanden openen. In ieder geval zo werd het verteld op rtl nieuws.
 
Ongelooflijk wat een show!!!
In Dubai gaan ze steeds gekkere dingen doen.
Ze willen tegenwoordig met alles bovenaan staan!
Super!
 
echt geweldig gewoon!
dat zal aardig wat gekost hebben!

3,5 miljoen euro meende ik.

Ik heb maar weinige keren zo´n erge kippelvel gekregen als dat ik krijg tijdens het bekijken van de beelden. super mooi en op wat voor schaal
 
Laatst bewerkt:
Hier eentje van bij het hotel, ze hadden schermen hangen voor iedereen, zo kun je goed zien dat het echt synchroon loopt met de muziek.

+ YouTube Video
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
 
Vanuit Palm

Vanuit Palm

Ja, dat filmpje kwam van mij. Het voelde aan of je in een war zone terecht was gekomen. Echt ongeloofelijk, en wat een verspilling van geld, maar ja, dat is Dubai, bedankt voor de olie dollars :-)
 
Back
Bovenaan