Nijmegen; Waal in Vlammen 17-07-2012

pyroboy

VWC lid
Datum: 17-07-2012
Plaats: Nijmegen
Provincie: Gelderland
Straat: Onbekend
Tijd: ongeveer 22.30 uur
Wie: Dream Fireworks
Wat: Onbekend
Waarom: Ter ere van de Nijmeegse Vierdaagse
 
Laatst bewerkt:
12488936.c963281c.560.jpg
 
Waarschijnlijk weer aanwezig, prima showtje vorig jaar gezien:)
Film van vorig jaar van mijn kant.

+ YouTube Video
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
 
Zekers weer van de partij, hierbij nogmaals mijn filmpje van vorig jaar waarbij wij aan de overkant stonden van smilli:

+ YouTube Video
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
 
Vierdaagse opent met vuurwerk boven Waal NIJMEGEN -

De Vierdaagse opent vanaf dit jaar met een vuurwerkshow boven de Waal bij Nijmegen. Dat gebeurt op de zondagavond voordat het wandelevenement op dinsdag van start gaat, zodat de deelnemende wandelaars er ook naar kunnen kijken, aldus de organisatie vrijdag.

De vuurwerkshow vervangt de traditionele Vlaggenparade waarmee de Vierdaagse altijd van start ging. De Vlaggenparade is afgeschaft omdat de belangstelling daarvoor sterk was teruggelopen.

De vuurwerkshow was 43 jaar lang op dinsdagavond onderdeel van de Vierdaagsefeesten in de stad. Lopers konden daar nooit naar gaan kijken omdat zij de volgende ochtend weer vroeg aan de start moesten staan. Voor de dinsdagavond wordt een nieuwe invulling gezocht.

BRON: De Telegraaf (http://www.telegraaf.nl/binnenland/12108998/__Vierdaagse_opent_met_vuurwerk__.html)

Dus misschien verstandig om de datum aan te passen in het beginpost?
 
Met een spectaculaire vuurwerkshow op zondagavond 15 juli heten de gemeente Nijmegen, de Stichting Vierdaagsefeesten en Stichting DE 4DAAGSE de deelnemers aan de 96ste Vierdaagse Afstandsmarsen welkom in de stad.

Het gezamenlijke evenement op de Waalkade biedt de Vierdaagse de mogelijkheid om het wandelevenement officieel te openen, ook nu er geen Vlaggenparade in het Goffertstadion meer wordt georganiseerd. De Stichting Vierdaagsefeesten en de gemeente Nijmegen willen met het vuurwerk de vele binnen- en buitenlandse gasten in de stad verwelkomen.

Voor de wandelaars betekent de gezamenlijke opening op zondagavond dat ze voortaan ook van het vuurwerk kunnen genieten. Zij lieten de traditionele ‘Waal in Vlammen’ op de dinsdagavond doorgaans aan zich voorbijgaan, vanwege het late tijdstip. Op woensdagmorgen moeten ze immers weer vroeg en fit aan de start verschijnen.

Alle betrokken partijen werken ondertussen hard aan een nieuwe invulling van het programma op dinsdagavond, nu de Waal in Vlammen met het omlijstende programma verhuist naar de zondag.

bron: http://www.vierdaagsefeesten.nl/nij...andelaars-met-groots-vuurwerk-op-zondagavond/

zelf vindt ik het zonde dat dit van de dinsdagavond afgehaald wordt, aangezien dat altijd beter aansloot op het programma in de stad, dan het programma van de zondag
 
verreweg de meeste lopers komen op maandag pas naar Nijmegen omdat dan de wedren pas open gaat en men daar zijn of haar inschrijf nummer kan halen. De vlaggen parade en nu dus ook het vuurwerk zullen erg weinig wandelaars trekken. Doe het dan op vrijdag avond ter afsluiten van de nijmeegse vierdaagse, dan blijft iedereen nog even plakken in Nijmegen :wink:
 
jammer, vorig jaar voor het eerst geweest en heb me zeer zeker vermaakt. Maar het is ook geen optie om het vuurwerk op een andere locatie te ontsteken?
 
jammer, vorig jaar voor het eerst geweest en heb me zeer zeker vermaakt. Maar het is ook geen optie om het vuurwerk op een andere locatie te ontsteken?

nope niet zo bij het centrum waar hele evement gehouden wordt.
je hebt aan de andere kant van de waalbrug wel de ruimte en de afstand waarschijnlijk, maar veel te ver vanaf het centrum
 
dit is gewoon heel jammer,elk jaar is dit een leuke show.
kom op zeg er is toch wel een andere plek waar je de vuurwerkshow kan houden? doe een beetje moeite en er is vast wel een leuke plek te vinden :bonk:
 
Back
Bovenaan