Mega Celebration XXL

Heb er 3 besteld dit jaar. Ga uit van gepruttel, maar zie het vanzelf wel.. En voor de prijs die ik ervoor betaald heb kan ik er nog om lachen ook! Ik ben benieuwd...
 
Ik heb nog een karton gekocht bij de valk, dus weet ik zeker dat ik de goede versie heb.
Heb zelf ook een mail gestuurd naar gbv, maar na 2 weken nog niks terug.
 
Iedereen had vorig jaar deze rol met flash. Van deze rol is geen buskruit versie, iedergeval niet die van vorig jaar. Hier is gewoon gebruik gemaakt vsn de CE regelgeving, die tot mijn schaamte word aangepast.
 
heb hem vanavond mogen aanschouwen in Dieren bij een demo, heb nog nooit een nederlandse mat zo knetterhard zien gaan.
 
En omdat Valk de oude voorraad heeft opgekocht mogen we er dus vanuit gaan dat jij de nieuwe productie hebt gezien, en die dus ook weer goed is? In dat geval, mooi! :)
 
Dat zou wel mooi zijn! Ik wacht nog even met bestellen. Is het verschil tussen de Celebration xl en xxl groot kwa lengte?
 
Ik hem hem dit jaar besteld! €29,95!
Laat jullie wel horen hoe ze zijn gegaan. Zal 28 december wel een rotje eraf halen en kijken welk kruit erin zit.
 
heb hem vanavond mogen aanschouwen in Dieren bij een demo, heb nog nooit een nederlandse mat zo knetterhard zien gaan.

MIschien kun je de dealer mailen om te vragen of het oude vooraad was of een rol die ze nieuw aangelevrd gekregen hebben ? Heb een karton besteld maar knijp hem toch wel..
 
Ik heb nog nooit meegemaakt dat er een rol werd afgestoken op een demo !?

inderdaad, ik ook niet. Maar ze wilden graag zedker weten of de mat dit jaar net zo hard ging als verleden jaar. En dat was zo, heb er zelf ook 2 besteld en het is nu ff afwachten of het inderdaad de goede zijn.
 
Ik heb een Mega Celebration XXL besteld en een Weco Corsair Chaingun XXL Celebrations. Kijken of er een goeie tussen zit. Wie nie waagt wie nie wint.:p
 
heb nagevraagd bij geldersevuurwerkhal in dieren of deze rol oude of nieuwe versie was.
er zijn meerdere rollen afgestoken die avond maar waren van oude versie die veeeeeeeeel te hard gingen.vielen dus goed op.
nieuwe versie is ook afgestoken maar waren wel hard maar niet zo hard als de oude , maar ook de nieuwe ging wel goed tekeer of we daarmee kunnen zeggen dat deze iets minder zijn weet ik niet omdat ze vorig jaar ook rollen ertussen hadden die gewoon hard gingen.ipv superhard.
al met al zit er soms wel verschil in maar gaan ze in het algemeen gewoon goed voor nl rol en ook de oude flitst en snipperd goed.
met dank aan de geldersevuurwerkhal voor deze info.
 
Back
Bovenaan