Legendary 112's

Iemand die deze in de bunker heeft staan en ff foto wilt maken met de doos open? :P De doos is huge maar wil de cakes ook ff zien :P en hoeveel gram bevat deze box eigenlijk?
 
Niet super scherp. maar een lastig door te lonten doosje. de waaiers staan eigenlijk verkeerd gericht als je de klep open doet van de doos :p
Je moet wel knap lont hebben om dit in 1 geheel achter elkaar af te laten gaan

1115.png
 
Heerlijk blok alleen ging bij mij dus helemaal
De mist in het doorlonten.

Snap er nog steeds niks van. Iemand ook hier last van?

Alle blokken gingen goed alleen deze stopte na iedere cake..
Dat haalde wel beetje het effect weg, maar ondanks dat geweldige box!
 
Doorlonten van B naar C was de "lastigste". Met een klein stukje snel visco in de beide quickmatch ging het bij mij naadloos over. Goede box met grote, strake effecten met goede burst. Tempo van vooral de eerste en tweede cake had naar mijn smaak wat hoger mogen liggen. Zeker een mooie box.
 
Doorlonten van B naar C was de "lastigste". Met een klein stukje snel visco in de beide quickmatch ging het bij mij naadloos over. Goede box met grote, strake effecten met goede burst. Tempo van vooral de eerste en tweede cake had naar mijn smaak wat hoger mogen liggen. Zeker een mooie box.

Had ik maar toch ging het mis heel vreemd. Misschien dat er wat verschoven is tijdens het tillen
 
Vraag me toch af of er iemand een filmpje heeft gemaakt. Ben wel benieuwd. Het is dat het budget het simpelweg niet meer toeliet....maar deze box had ik er graag bij gehad op basis van de demofilmpjes.
 
Ik had deze cakebox ook aangeschaft dit jaar :) Het was eigenlijk mijn grootste gok van dit jaar. Er waren weinig betrouwbare films, de prijs ligt hoog, en Royal speelt het steeds meer op safe. Maar eerlijk is eerlijk. Chapeau voor Royal! :applause: Dit is een prachtbak.
Ik kocht hem vooral vanwege de twee brute waaiers. Er zit zelfs een echte V-shape en W-shape in. De eerste cake vind ik ietsje te traag, maar de rest compenseert dat ruimschoots. Het doorlonten zelf was (zoals al is verteld) vrij dramatisch. Er is weinig over nagedacht. De hoeken van cakes A naar B en B naar C komen niet goed uit. Daarnaast kruisen de lonten van de verbinding B-C en C-D elkaar. Dat geeft kans op vonkoverslag. Gelukkig is er onder het etiket een flink lang stuk quickfuse verstopt. Maar dat is toch lastiger doorlonten dan snel visco. De verbinding van cake B naar C is nét lang genoeg om zonder extra lont te fixen. Ik heb er zelf een stukje extra rose snellont ingestoken. Toen ik alles goed doorverbonden had, moest ik ook nog de cakes terugzetten in de doos. Dat was ook tricky :bonk: Met die waaiers en loze ruimte tussen de cakes, kun je lastig alle vier de cakes tegelijk optillen om ze weer te laten zakken in de doos. Met moed, beleid en trouw is dat wel gelukt. De kruisende lonten heb ik tegen vonkoverslag beschermd met wat karton.
Veel werk, maar uiteindelijk ging het goed! Het quickfuse zorgt voor een naadloze overgang van de ene cake naar de andere, zonder pauzes. Het resulteert in een prachtige box, met groot kaliber, diverse uitwerkingen, prachtig brede waaiers, en heldere kleuren. Een waardevolle aanvulling op het assortiment cakeboxen :) Een aanrader wat mij betreft.
Mijn film volgt later.
 
Tuurlijk. Ik weet nog wat het commentaar was van instanties bij de eerste box.. En die was al niet makkelijk. dat andere importeurs bijna overal mee weg komen? tja das een andere discussie..
 
Back
Bovenaan