Le Grand Feu 2018 - Parijs

vuurvent

VWC lid
Van t weekend naar Le Grand Feu geweest in Parijs. Was weer leuk natuurlijk!
Hierbij alvast de video van de finale, de complete show volgt nog!
die finale is echt bizar!!!



en hierbij de show!

 
Laatst bewerkt:
Wat een finale! Leek wel geen eind aan te komen. Jammer dat niet alles goed op beeld staat.

Zit trouwens maar weinig variatie in de effecten.
 
Wat een finale! Leek wel geen eind aan te komen. Jammer dat niet alles goed op beeld staat.

Zit trouwens maar weinig variatie in de effecten.

heb geen wijdhoeklens, vindt zelf dat het dan lijkt alsof je verder van het vuurwerk afstaat. gewoon lekker zoals het is haha.

Klopt, veel chinees spul. maar de hoeveelheid is dan weer wel veel.
was genieten!
 
Ook het weekendje meegepakt in Parijs. Lekker zitplaatsen en genieten. De show zelf gaat op muziek en dat was zeker in orde. ACDC, de Stones kwamen oa langs. Erg lekker. Bakken met salutes.

Je zit idioot dicht op het vuurwerk. Omdat het schietterrein zo groot is beleef je het werkelijk in 3D. Heel anders dan Italie of Spanje, maar zeker de moeite waard.

Als de mines beginnen te schieten zonder muziek, dan weet je dat de finale komt en die is krankzinnig. Enorme hoeveelheid shells wordt de lucht ingejaagd. Eigenlijk teveel om er echt wat van te zien, redelijk simpel materiaal, maar het is wel immens. Wij hadden newbees mee en die wisten niet wat ze zagen.
 
Die finale is wel ziek hoor, idd niet het meeste spectaculaire spul, maar in deze hoeveelheden is het wel geweldig om te zien hoor. De salute's aan het eind is ook geweldig om te zien. Bedankt voor de films.
 
Back
Bovenaan