Kerstfilms.

Status
Niet open voor verdere reacties.

Zelden een fragment gezien waarin de muziek (Chopin) beter matcht met het script dan deze. Geweldig.
 
Komend jaar de kerstfilms ook maar weer eens oppakken. De afgelopen jaren veel te weinig gekeken door drukte met werk etc. Heerlijk om zo in de sferen te komen!

Same here. Ik kijk ze graag wanneer ze gewoon op TV komen, spontaan dus, i.p.v. een DVDtje of zo.
Het vervelende is echter dat de Nederlandse TV zenders bijna geen Kerstfilms rond de periode zelf uitzenden of niet dé kwalitatieve films.

Home Alone is een klassieker natuurlijk, maar steeds meer zenders kiezen ervoor om deze films naar de achtergrond te verplaatsen, d.w.z. een stuk voor of na de Kerstdagen.

Je hebt films zoals "National Lampoo's Christmas Vacation" die bijna nooit wordt uitgezonden. Zelfde met "I'll be home for X-Mas".

Je hebt ook films die niet direct met Kerst te maken hebben, maar wel dé Kerstsfeer uitstralen, bijvoorbeeld "Money Train", "Beautiful Girls", "Rocky", "The Mighty Ducks", etc. Die zouden het ook goed doen denk ik. :)
 
Op Net5 zullen ze vast zoals afgelopen 2 jaren, in afwachting van Kerst, dagelijks 1 of 2 Kerstfilms per avond uitzenden. Veelal B- films, soms A- films. Sommige B- films zijn goed te doen. :)
 
Lekkere trailers weer zeg, nog net wat te vroeg om er weer mee te beginnen, maar kijk er zeker weer naar uit.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Back
Bovenaan