Gebruiker_5619
Guest
Maffioso is een mooie conpoundWat zijn no-brainers dan voor deze prijzen? Ken de HBL lijn niet
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
Maffioso is een mooie conpoundWat zijn no-brainers dan voor deze prijzen? Ken de HBL lijn niet
Eigenlijk heel makkelijk alles wel.Wat zijn no-brainers dan voor deze prijzen? Ken de HBL lijn niet
Afgelopen jaar ging afhalen soepel en bestelling op 1 cake na compleet (bestelling was behoorlijk, dus kon goed leven met 1 missende cake) en werd prima gecompenseerd. De meeste producten waren ook indrukwekkend, vooral waar salutes in zaten.Ik kwam deze partij tegen via social media. prijzen lijken mij redelijk te doen. Hoe zijn de algemene ervaringen? ik lees dat afhalen snel en makkelijk gaat.
Met het huidige verbod ben ik toch genoodzaakt richting zulke partijen te gaan kijken
Ga me er niet meer aan wagen helaas maar heb idd ook het gevoel dat het gekkenhuis gaat zijn. HBL heeft zelf aangegeven dat op ook echt op gaat zijn dus misschien dat ze wel volledig uitverkopen in de voorverkoopIk kwam deze partij tegen via social media. prijzen lijken mij redelijk te doen. Hoe zijn de algemene ervaringen? ik lees dat afhalen snel en makkelijk gaat.
Met het huidige verbod ben ik toch genoodzaakt richting zulke partijen te gaan kijken

Iets met een ongeluk en fabrieken die verplicht dicht zijn gegaan? Klein gokje...
Klinkt logisch idd...
Na positieve reacties op mijn eerdere bericht toch overstag gedaan en een bestelling geplaatst! Kijken hoe het gaat bevallen.

Wat ik apart vind is dat er geen nieuwe producten online staan, na een belletje met de eigenaar medio februari werd aangegeven dat deze in april ongeveer online zouden komen staan nadat ze in maart de productie zouden zijn gaan bekijken.
Maakt me persoonlijk niet uit, laat HBL ff schieten omdat het weer extra rit is en al genoeg besteld heb voor de rest. Maar hun lijn is zo goed ontvangen van alle kanten dat het me zou verbazen dat ze hun assortiment niet zouden uitbreiden.
Misschien uitverkoop van voorraad maar je zou toch zeggen gooi online en hengelen maar![]()
Geen paniek zaaien aub en ongefundeerd dingen gaan roepen.De importeur die alle winkels beleverd net over de grens zit helaas achter slot en grendel. Hierdoor krijgen veel winkels geen (tot weinig) leveringen en nieuwe artikelen meer. Zie ook vuurwerkduitsland, Langenberg, Passion4Pyro, FWS o.a
Sommige winkels zullen nog wel e.e.a. hebben maar het gaat zuinig worden kan ik je vertellen.
Ik denk dat hij bedoeld dat de fabrieken op dit moment nog steeds mondjes maat draaien. Veel fabrieken liggen nog steeds (gedeeltelijk) stil en dat heeft wel degelijk consequenties voor heel Europa op F2 en F1 gebied. Dat er flink minder vuurwerk beschikbaar zal zijn (ook in Duitsland) is al wel een feit. Eerste week november is het laatste peilmoment om duidelijk te krijgen wat allemaal deze kant op kan gaan komen.Geen paniek zaaien aub en ongefundeerd dingen gaan roepen.
Denk niet dat hij dat bedoelt. Er staat dat de importeur achter slot en grendel is en insinueert daar vervolgens op dat alle winkels in de grensstreek geen voorraad geleverd krijgen van deze importeur. Zou betekenen dat alle winkels de zelfde importeur hebben. Kan je met 100% zekerheid vertellen dat dit niet zo is. Pas op met het noemen van namen van winkels zoals pdoek doet...Ik denk dat hij bedoeld dat de fabrieken op dit moment nog steeds mondjes maat draaien. Veel fabrieken liggen nog steeds (gedeeltelijk) stil en dat heeft wel degelijk consequenties voor heel Europa op F2 en F1 gebied. Dat er flink minder vuurwerk beschikbaar zal zijn (ook in Duitsland) is al wel een feit. Eerste week november is het laatste peilmoment om duidelijk te krijgen wat allemaal deze kant op kan gaan komen.