GroenLinks bezorgd over vuurwerkevenementen

Hardenberg - Er zijn bij de gemeente nog geen vergunningen aangevraagd voor het houden van bijzondere evenementen, met vuurwerk, rond de inhuldiging van koning Willem-Alexander op 30 april.


Dit hebben B&W desgevraagd aan GroenLinks laten weten. De partij maakt zich bezorgd over vuurwerkevenementen op 30 april met het oog op het broedseizoen voor vogels.

Bron
 
Pff.. Er is toch nog niks waar die i.dioten zich druk over hoeven te maken? Waarom word er dan in godsnaam een bericht geschreven? Wat een kansloze bedoeling zeg!:bonk:
 
Dit is al het zoveelste media bericht hier over....
Lijkt wel of groenlinks naar alle gemeentes in Nederland dezelfde brief heeft gestuurd. Deze partij heeft echt niks beters te doen. Jammer dat wij als hardwerkende burger deze figuren nog betalen ook.

Overigens maak ik me ook zorgen dat steeds meer Eurolanden in de problemen komen. En dat wij als Nederlandse burger deze shit weer mogen oplossen.
Maar nee onze politiek heeft het te druk met een vuurwerkshowtje verbieden. Zoals ik al vaker heb gezegd dat ze zich maar is bezig gaan houden met de echte problemen in dit land. Het is van de zotte dat onze belastingcenten verspild worden aan deze onzin.
 
Ik maak me zorgen dat er niet genoeg van de jonge jongens naar syrie gaan en daar LEKKER blijven! Daar mag gl van mij lekker een jaar of honderd over blijven zeiken
 
Kan altijd gekker i.v.m. broedvogels:


Aanlijnplicht voor honden in Kralingse Bos

ROTTERDAM - Heb jij een hond en loop je graag door het Kralingse Bos? Let op, want sinds vorige week geldt er een aanlijnplicht voor honden in het noordelijke gebied van het Kralingse Bos. In verband met het broedseizoen mogen honden de broedende vogels niet storen. De maatregel duurt tot en met 30 september.

In het Kralingse Bos is met borden aangegeven of het om een uitlaatplaats, losloopgebied of verbodsgebied gaat. Met uitzondering van de losloopgebieden geldt in het gehele bos een opruimplicht van hondenpoep. Het oostelijk deel van het Kralingse Bos is gedurende het hele jaar een losloopgebied, daar kunnen honden lekker ravotten. Er zijn ook locaties die geheel verboden zijn voor honden.

Medewerkers van de Animal Life Foundation informeren tot 4 april hondenbezitters in het Kralingse Bos over het broedseizoen en de aanlijnplicht. Na die datum vindt strenge controle plaats en delen Stadstoezicht en de politie boetes uit voor het niet aanlijnen van honden binnen het aangegeven gebied. De boete bedraagt 90 euro.


bron


Ach ja, nou kan Arno tenminste rustig buiten gaan spelen in het bos.
 
Gelukkig willen ze in onze gemeente altijd een mooi vuurwerk van minimaal 20-30 minuten!
Dat pakt niemand ons af geen Bonte of iets anders van dat Groene tuig!
 
Dit is al het zoveelste media bericht hier over....
Lijkt wel of groenlinks naar alle gemeentes in Nederland dezelfde brief heeft gestuurd. Deze partij heeft echt niks beters te doen. Jammer dat wij als hardwerkende burger deze figuren nog betalen ook.

Overigens maak ik me ook zorgen dat steeds meer Eurolanden in de problemen komen. En dat wij als Nederlandse burger deze shit weer mogen oplossen.
Maar nee onze politiek heeft het te druk met een vuurwerkshowtje verbieden. Zoals ik al vaker heb gezegd dat ze zich maar is bezig gaan houden met de echte problemen in dit land. Het is van de zotte dat onze belastingcenten verspild worden aan deze onzin.

Groenlinks heeft ook niets beters te doen.ze hebben niets in de 2e kamer te vertellen,dus ook niet in de 1e,het enige wat ze dan kunnen doen om hun salaris veilig te stellen is abonnementen aan te vragen en overal op in bezwaar gaan,zodat ze toch kunnen laten horen dat ze bestaan.
Ik denk dat ze met de volgend verkiezingen hun neus goed gaan stoten.(gelukkig)ze hebben het nu over de plezier jacht,een verbod daar op.Maar dat zijn meestal de mensen met geld en macht binnen gemeente
en andere instanties.Ze krijgen ongeveer 2 abonnementen erdoor per jaar van de 250 die ze op jaar basis invoeren,als deze word goedgekeurd door 2e en 1e kamer zijn ze der laasten aanhang ook kwijt en hebben we geen groen links meer :bye:

250 abonnementen per jaar plus minus 8500
62 onderzoeken laten uitvoeren ,, 12500
4 salaris bruto 2E kamer 96000 zonder neven betalingen
5 salaris ,, 1E ,, 26000 ,, ,, ,,
4 salaris ,, Europarlementariërs ?????
Daarnaast nog heel veel voor neven activiteiten

houden we toch een mooi bedrach over in de schat kist.

2125000
.775000
.384000
.130000
--------------
3414000
 
Laatst bewerkt:
Het word tijd dat de andere partijen eens een keer een signaal geven dat ze eens moeten ophouden met aandacht trekkerij en gezeik over van alles en nog wat waar zei zich aan ergeren.
Stelletje nutteloze kosten in de begroting.
Laten ze eens goed bezuinigen en die kl*te partij opheffen,ik zie er alleen maar voordelen in.
 
Ze kunnen hun naam ook beter veranderen in de Anti-vuurwerk partij. Over andere zaken hoor je ze namelijk niet of nauwlijks.

Vastgeroeste azijn zeik partij, klopt beter denk ik. ;-)

Natuurbescherming ben er best voor, maar je kan doorslaan.
Maar je kan nog verder doorslaan en dat heet groen links.
 
Misschien is het een idee handtekeningen te gaan verzamelijk voor een burgerinitiatief over: Hoe overlast door Groen Links tegen te gaan. Laten ze daar maar is over gaan discussieren. Er is geen 1 partij die zoveel dingen wil verbieden en voor zoveel irritatie zorgt als Groen-Links. Een compleet nutteloze partij die niks bijdraagt aan het oplossen van belangrijke problemen die o.a. met de economische crisis te maken hebben. Ze kunnen hun naam ook beter veranderen in de Anti-vuurwerk partij. Over andere zaken hoor je ze namelijk niet of nauwlijks.
de naam kan beter zijn anti plezier want ze zijn overal tegen wat het leven plezierig maakt in de tuin in het land overal!!!!!
 
Een Groenlinks pakket, is dat niks voor op de consumentenmarkt? Vol met strijkers, nitraten, vlinderbommen met flashkruit, zink pijlen zonder stok... Lekker tegendraads.
 
Een Groenlinks pakket, is dat niks voor op de consumentenmarkt? Vol met strijkers, nitraten, vlinderbommen met flashkruit, zink pijlen zonder stok... Lekker tegendraads.

Of een media pakket, Met nitraat granaten, mortieren en vlinderbommen en vele andere soorten bommen :bonk:

Grtz
 
Ik las dat Witte tenten door gaat, met hun collectie.
Ze hadden een x aantal jaren geleden het kabinetje pijlenpakket.
Dan is een (anti) Groen Links pakket een goed idee.
 
Back
Bovenaan