Janniekske
VWC lid
Bedankt voor je reactie! Ik neem contact met je op.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
Ramon, ik heb op de gewone site in de sale een bestelling gedaan. Kan ik op de freak site als afhaaltijd, toevoegen aan eerdere order kiezen? Aangezien die tijd van de eerste bestelling er niet meer tussen staat.
Hoor het graag.
Moet je persé voor €100 investeren op de freaksite als je al een eerder bestelling hebt geplaatst over de €100? Wilde wat kleine fonteintjes toevoegen aan mijn bestelling![]()
krijgen jullie nog aanvulling op vuurwerklandfreaks?
Bijna weekend, komen er ook dit jaar weer wekelijkse weekenddeals Ramon?
Ben benieuwd! Al valt mij op dat in eigen berichten op forum regelmatig zelf zeggen 'stuur een mailtje' dus ja. Maar goed wellicht wat geduld hebben en vertrouwen.
Ik deel jou mening ook,geen contact te krijgen met de mensen daar.
gister ook nog maar mailtje gestuurd nav reactie die ze in dit topic gaven, dat je een mailtje moest sturen.
had namelijk dezelfde vraag als toinetjeeh , op me vorige mail, en bericht op vwc geen reacties gehad, jammer...
Hoop dat ze de mail.van gisteren wel beantwoorden.
Bij mij opgelost. Mail was al verstuurd maar in spam folder ontvangen. Dus Vuurwerkland terft geen blaam