Folder 2009-2010 Brave & Wichers

wel vreemd overigens dat de VWL collectie wel op de bestellijst staat maar nergens in de folder. Of kijk ik er nou zo gruwelijk overheen?
 
Ik heb de proefdrukken bij B&W zien liggen en dat waren normale folders, maar het Vuurwerkland-gedeelte zat er los in, was een kleinere strook met alle artikelen erop in het midden van de krant. Ik denk dat dat hier ook het geval is, dat die strook alleen niet in de PDF staat. :wink:
 
Ik heb de proefdrukken bij B&W zien liggen en dat waren normale folders, maar het Vuurwerkland-gedeelte zat er los in, was een kleinere strook met alle artikelen erop in het midden van de krant. Ik denk dat dat hier ook het geval is, dat die strook alleen niet in de PDF staat. :wink:

Dat klopt, de vwkland producten staan op de achterkant van de bestellijst, een best lange strookje:wink: vorg jaar vroeg ik een folder bij mijn dealer, verlies ik dat strookje. Zat er namelijk los in :bonk:
 
Nou nou, daar in Franeker zijn ze goed bezig met die kortingen van 50%. Daar kunnen velen een voorbeeld aan nemen! Ik zie trouwens ook dat het assortiment misschien een beetje overdreven is, als je nagaat dat een deel van de Black-Label cakes omgelabelde versies zijn van cakes die óók in die folder staan! Ik noem een Black Shock, een Black Out, een Ultimate Fantasy en een Ultra Wave.
Op zich leuk dat je je eigen labeltje mag uitkiezen :-)
 
Eergisteren heb ik mijn folder van vuurwerkland Rotterdam gehaald, alleen wat ik al eerder had gezien dat ze dit jaar geen Star en Black label in de folder hebben staan(vorg jaar wel het geval met nog meer andere merken).maar wel de vwl collectie, barely legal en de Lidu collection.
daarna achterop de folder staat het volgende: ''Let op! in de winkel meerdere collecties waaronder, Star collectie en Black label''
Wel jammer betekend dus (denk ik) dat je van die 2 merken niet kan bestellen, terwijl het toch wel toppers heeft. Weet iemand misschien hoe dat komt?
meer Foto's van de folder..,
2hyzds6.jpg


xlibm1.jpg


2evr9zl.jpg


dlq44g.jpg
 
Laatst bewerkt:
Misschien kan je als je de besteldlijst inlevert ook wel meteen wat Star en Black label bestellen?? Of ten minste vragen wat ze van die collecties nog gaan verkopen. Kan het niet zo zijn dat ze zijn overgestapt van Star en Black label naar vwl-collectie en Lidu, en dat ze nog met wat oude voorraden zitten van Star en Black label.
Nouja genoeg gespeculeerd, ik zou zeggen ga gewoon langs, kan je gelijk even de showroom bekijken. Altijd leuk vind ik zelf.
 
Inderdaad grote kans dat het wel gewoon te bestellen is maar dat de folder van alle collecties bij elkaar gewoon niet aansprak of niet mogelijk was. Gewoon even langsgaan, ze geven het natuurlijk niet voor niet aan. Succes bij het bestellen!

gr
 
bitorro, ze hadden vorg jaar lude, blk label, barely legal, vwl,en star.
Mja ik zal kijken, this niet zo ver dus zal ik wel wat informatie vragen
 
Vandaag door de bus gekregen (Boltje - Heerenveen), natuurlijk ook even foto's er van gemaakt (sorry voor het soms onscherpe beeld, komt door de achtergrondkleuren van de folder).

2z4ygqh.jpg


er0dw6.jpg


10pn4o7.jpg


2z9egz9.jpg


153kw35.jpg


2m61rpj.jpg


24yw8xw.jpg


a5gjnd.jpg


5513le.jpg


fa0z9x.jpg

afewb4.jpg
 
Back
Bovenaan