Fallasfestival mascletà 2026 - Doneeractie

Mattenfreak

Administrator
Forumleiding
Ga hem hier toch delen voor alle Fallas fans, want volgens mij is iedereen hier altijd wel bij en we kunnen nog helpen met een donatie!



Doneeractie: De Hollandse Mascletà - 2026
De Hollandse mascletà, zo werd hij door jullie genoemd en wij hebben het een beetje gemist. Alleen al de gedachte dat we het misschien wel niet meer gingen doen. We gingen brainstormen.

En we gaan het nog een keer doen!

Samen met onze vrienden van de Falla-vereniging Falla Fuencaliente-lebón, Pirotecnia Nadal-Martí én met jullie gaan we een mascletà organiseren en afsteken!

Dit willen wij gaan doen op 16 maart 2026 om 16:00 bij de vereniging. (Bekijk op google maps) en het is een kado van ons allemaal aan de vereniging.

De locatie is prima op tijd te bereiken nà de mascletà op het plein, lopend of met de fiets.

Help mee en klik hier voor jouw donatie

Als je 25 euro of meer doneert, krijg je op de dag zelf een drankje van de vereniging en een klein souvenir van ons.

sponsor-mascleta-2026.JPG


Belangrijk om te weten

Iedere euro die gedoneerd wordt, zal ten gunste komen van de mascletà en nergens anders voor!
Wij leggen zelf ook een mooi bedrag bij.
Wij verzamelen de donaties eerst op een eigen rekening, zodat we kunnen bijhouden wie er heeft gedoneerd.
Wij zijn ruim voor Las Fallas gestart met deze actie omdat we ruim vooraf moeten weten hoeveel we gaan ophalen, in verband met de vergunning.
Doneren is vrijwillig en je doneert met slechts als doel een (zo groot mogelijke) mascletà, zonder verdere tegenprestatie(s)
Uiteraard is iedereen welkom bij de mascletà op 16 maart 2026, of je nu wél of niet gedoneerd hebt.
Mogelijk gemaakt door:

Falla Fuencaliente-lebón is een geweldige gezellige vereniging vlakbij de Stad van Kunst en Wetenschappen. Als je op het gemakje loopt, dan ben je er binnen een half uurtje, vanaf Plaza Del Ayuntamiento. Hoe gaaf zou het zijn voor deze vereniging als wij dit met zijn allen voor elkaar kunnen krijgen!

Pirotecnia Nadal-Martí behoeft onder de vuurwerkliefhebbers geen uitleg meer. Zij hebben in de afgelopen jaren bewezen dat ze bij de absolute top horen als het gaat om hun mascletà's. En wij weten dat het dus gegarandeerd knallen wordt!

Alle informatie;
 
Zojuist ook weer gedoneerd, hoort er gewoon weer ieder jaar bij. Bedankt Fallasfestival voor het wederom mogelijk maken voor deze mooi dag. Hopelijk zullen er vele donaties volgen, gezien de grote opkomst daar altijd zal dat vast goed moeten komen.
 
Update over de sponsor mascletà! De Hollandse Mascletà! Dat is al over exact twee maanden, dus een mooi moment voor een mooie update. Jullie hebben in totaal 1800 euro gedoneerd en dat is beduidend meer dan vorig jaar om deze tijd 💥
Dus, wij verwachten ook dit keer weer uit te komen op een knaller als vanouds, maar hopelijk en naar verwachting weer een beetje(?) groter.

Maar daarvoor hebben we natuurlijk nog veel meer donaties nodig, alles is welkom! Help mee met jouw donatie, via onze website: Las Fallas 2026 -> De Hollandse mascletà. De link naar de doneer pagina staat hieronder in de comments.

Bij iedere donatie van 25 euro of meer hebben we een leuk souvenirtje en een drankje van de vereniging.

Waar doen we het voor? Voor een mooie dikke mascletà met een Hollands tintje in de straat bij onze vrienden van Falla Fuencaliente-lebón, opgebouwd en afgestoken door Pirotecnia Nadal Martí
Dat is op 16 maart 2026 om 16:00 #falles26

Uiteraard is de toegang tot de mascletà voor iedereen gratis, dus we hopen weer op een mega-opkomst zoals vorig jaar en wederom een drastisch tekort op parkeerplekken voor de fietsen 😀 Maar ook lopend is de plek prima te bereiken vanaf Plaza Del Ayuntamiento, in ruim een half uur.

Help mee en klik hier voor jouw donatie

Alle informatie;
 
Back
Bovenaan