Fallas 2026 wie gaan er?

Zojuist zijn eindelijk de Especials weer bekend gemaakt, wat zien ze er weer ontzettend dik uit. Kan nu al niet meer wachten om ze weer in de straten te zien. Voor nu zet ik, wederom, m’n geld in op Jeruzalen. Wat een unit.

Wat Fallas maagden of misschien de gene die al vaker zijn geweest niet moeten missen, is dat je voor tussen de 3,- en 5,- per Falla vereniging toegang kan krijgen om o.a. bij de Seccion Especial beelden te komen, en rustig dichtbij een rondje kan kopen om de Falla.

Hier een van m'n foto's van dit jaar, met een idee hoe close je kan komen:

20250317_232253.jpg
 
Plaza de Pilar is ook vaak een hele leuke om te bezoeken, binnen het hek is dan wel vaak de slimste optie ivm de drukte.
Deze is vaak enorm groot(2025 was het helaas niet zo groot als normaal) en staat heel dicht bij de muren op een eigenlijk een veel te klein pleintje.
 
Back
Bovenaan