Explosie in flat Drachten, gevel volledig vernield

Arrrggg kijk die reacties er onder dan ook, zitten weer van die domme figuren :frusty:

Waarschijnlijk een gas explosie, zelfs de brandweer meld dat ze niet denken dat het met vuurwerk te maken heeft. Een of andere muts loopt te ***len dat er dozen vol met vuurwerk op de straat liggen en rtl nieuws neemt het klakkeloos over :frusty:
 
Over de oorzaak van de explosie is nog geen duidelijkheid. Wel zegt de politie op Facebook dat de explosie niet is ontstaan door vuurwerk. Dat werd gesuggereerd door mensen, omdat ze zeiden vuurwerkdozen te zien op foto's. Buurtbewoners verklaren tegenover lokale media dat het waarschijnlijk om een gasexplosie gaat. De brandweer kan daar niets over zeggen en wijst erop dat de politie hier onderzoek naar doet.
 
Zozo ik zie dat het ad het stukje heeft weggehaald waarin bewoners zeggen dat weg vuurwerkdozen op straat liggen.
 
... volgende dag bleek het toch weer geen vuurwerk te zijn. Maar duizenden mensen hebben alleen het eerste bericht gelezen dat het vuurwerk was en zullen dit voor altijd blijven geloven. :mad:
 
Explosie in december = conclusie direct vuurwerk
Zo standaard als verkopers aan je deur tijdens het eten
 
Flat is er inmiddels niet meer. Volledig ingestord.

Echt bizar, triest voor alle mensen die net naar de kerst en voor oud en nieuw echt alles kwijt zijn.

Toch ben ik van mening dat er op dit topic een slotje moet aangezien het totaal niets met vuurwerk te maken heeft.
 
Ik hou het hele jaar door alle opschalingen bij die in Nederland plaatsvinden en kan al heel snel melden: Meeste van dit soort incidenten komen door mensen die t leven niet meer zien zitten, gaskraan opendraaien en dan is alleen nog een vuurtje nodig en KABOEM. In Rotterdam was het in januari al raak, daar ben ik ook bij geweest, 6 uur na de eerste melding brandde het pand nog steeds. En we hebben van The World Trade center al geleerd dat vuur meer doet met de structuur van een pand dan men eigenlijk zou denken. Immers t pand is al verzwakt door de explosie. Dat mensen denken aan vuurwerk is puur stemmingsmakerij en totale onzin en dat media dit in de wereld gooien toont maar aan hoe niet bestaanswaardig ze zijn. Ik als 112 fotograaf heb o.a. geleerd dat je pas dit soort onzin na buiten mag brengen als er feiten zijn. Geen seconde eerder. Aangezien je dit nauwelijks krijgt te horen, ben ik zeer benieuwd na de bronnen van diverse mensen. Had echt graag ook wat foto's willen maken. Maar voor nu sterkte aan allen die daar wonen.
 
Back
Bovenaan