Starburst
VWC lid
De testvideo had ook niet online mogen staan gok ik zo![]()
Dit dus. Rubro is vrij duidelijk geweest hierin naar dealers toe. Oorspronkelijke video’s zouden later komen.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
De testvideo had ook niet online mogen staan gok ik zo![]()
Dit is inderdaad weer zo'n geval wat Katan vorig jaar ook had.Dit dus. Rubro is vrij duidelijk geweest hierin naar dealers toe. Oorspronkelijke video’s zouden later komen.
Bij het zien van het filmpje lijkt het net of sommige delen 20mm zijn. Is dit volgens Rubro vandaag de dag nog steeds een combi van 25mm en 30mm?Verder is het volgens Rubro zelf een combi van 25 en 30mm tubes.
Aan de films te zien zou je dan eerder een 20-30mm verwachten, is dat logisch? Twijfel is er zeker wel.Bij het zien van het filmpje lijkt het net of sommige delen 20mm zijn. Is dit volgens Rubro vandaag de dag nog steeds een combi van 25mm en 30mm?
Hoe vaak moet het nog gezegd worden? Als in de TDS en CE staat dat het 25 en 30mm is, kun je er niet zomaar 20mm in stoppen!! Rubro geeft in de officiële specs aan dat deze 25 en 30mm is en die info nemen zo over uit de TDS en CE. Dus geen twijfel mogelijk.
Dat geloof ik direct, maar ben je het niet eens dat het wel opvallend is? Eerste product films is echt wel wat heftiger dan de officiële productfilm. Dat er dan twijfels ontstaan is toch niet gek, wel?
Iedereen begrijp wel dat dit gewoon simpele speculaties zijn om wat extra kracht bij de twijfel te zetten, hoe het kan dat beide zo verschillend zijn.In de uitwerking niet gek, in mm niet. Dat is zoals gizmo al zegt ook niet toegestaan.
Hoe vaak moet het nog gezegd worden? Als in de TDS en CE staat dat het 25 en 30mm is, kun je er niet zomaar 20mm in stoppen!! Rubro geeft in de officiële specs aan dat deze 25 en 30mm is en die info nemen zo over uit de TDS en CE. Dus geen twijfel mogelijk.
Denk om je bloeddruk johHoe vaak moet het nog gezegd worden? Als in de TDS en CE staat dat het 25 en 30mm is, kun je er niet zomaar 20mm in stoppen!! Rubro geeft in de officiële specs aan dat deze 25 en 30mm is en die info nemen zo over uit de TDS en CE. Dus geen twijfel mogelijk.
Aangezien de video compleet anders is en de maatvoering en productafbeelding al eerder onjuist bleek te zijn, dan is een extra check op het kaliber toch niet een hele gekke vraag?
Je mag namelijk geen commentaar meer hebben of leveren en zeker niet van een winkelier die hier ook zn freakactiee doet.
Tis niet allemaal rozengeur..
Die beredenering snap ik niet helemaal naar het adres van Gizmo... Wat hij zegt is gewoon waar. De verwarring begint met het filmpje in de startpost, wat NOOIT de officiele video is geweest. Net als dat bij veel importeurs de video's er nog niet zijn, later dan normaal klaar zijn of zelfs helemaal niet beschikbaar zijn.
Dat eerder de maat van de box niet klopt, dat kan uiteraard ook een keer gebeuren. Zeker dit jaar is veel onduidelijk omdat alles wat later op gang is gekomen. Dat allemaal bij elkaar maakt het gewoon wat rommelig. Rubro heeft gekozen voor deze manier, wellicht het volgende jaar een verbetering![]()
Denk om je bloeddruk joh
Je mag namelijk geen commentaar meer hebben of leveren en zeker niet van een winkelier die hier ook zn freakactiee doet.
Tis niet allemaal rozengeur..
Er zijn zat webshops waar zonder enige disclaimer dit filmpje bij staat hoor. Moet je dan maar net toevallig dit topic ergens tig pagina's terug lezen als onwetende koper.