[Dynasty] Super 6-19 [Ass.]

Valt dit niet een beetje te vergelijken met het buurt assortiment? die toch een stuk goedkoper is?

Er staan reacties boven jou post waar het buurtassortiment wordt aangehaald.

Als ik mocht kiezen, koos ik toch zeker voor dit pakket ipv Buurtassortiment. Die vind ik enkel scoren in 't hard, groot en lawaaiig zijn. In dit pakket zit meer variatie in effecten, ze zijn 'deftiger'/stijlvoller en mooier van vorm.

Nou geef mij dan maar het buurtassortiment van Rubro zo hoort eigenlijk ieder 19 sh pakket te zijn.Ok, deze is dan wel uitzonderlijk goed in prijs/kwaliteit verhouding maar deze vergelijking zal toch al snel gemaakt worden.
 
Ik vind het een mooi pakket, mocht deze met een mooie korting komen, zou ik deze wel nemen
 
Laatst bewerkt:
Dit zijn china based movies. Als ik enige zekerheid wil van een set die zich al meererde malen heeft bewezen dan word het zonder twijfel het oude vertrouwde en oh zo geprezen Buurtassortiment. Ik vind deze cakes zelfs voor een china filmpje zeker niet beter overkomen dan het buurtassortiment. Ze zijn aan de hand van het filmpje zeker niet slecht maar als ik daarna kijk naar de adviesprijs.. dan is de keus waarschijnlijk snel gemaakt voor mij.
 
Achellis vind ik wel de mooiste. Ik vind alleen bij alle cakes het tempo net iets te laag en de prijs vind ik ook wel te hoog. Tuurlijk het heeft wel een aardige prijs als er korting opzit maar niet iedereen heeft een vuurwerkwinkel in die buurt die dat soort acties heeft.
 
Dit pakket zou interessanter zijn geweest met een prijs van 20,00 - 22,50 euro per pot, in plaats van 25,00 euro. Maar daarentegen zijn ze nog niet live gezien en zitten er wel een paar hele mooie bij zoals de Achilles. Ik denk dat je - met wat korting - toch aardig wat moois in de straat hebt staan om 0:00 uur.
 
Ik denk dat je hier wel een heel mooi assortiment aan hebt. In het echt waarschijnlijk mooier dan op film, want ik heb de indruk dat de kleuren nog niet helemaal goed uitkomen. Afwachten of er ergens een demo van geschoten wordt.
De prijs had misschien iets scherper gemogen op ca. 20,00 per cake. Overigens heb ik begrepen dat het buurtassortiment ook aanzienlijk duurder wordt of heb ik dat verkeerd onthouden?
 
De adviesprijs van het buurtassortiment is €129,95 als ik het goed onthouden heb. Wat we vaak zien bij het buurtassortiment is dat het voor 90 á €95,- over de toonbank gaat. Dus de dealers mogen mogen zelf kiezen wat ze met de prijs doen.

Misschien geldt dat ook wel voor dit pakket van wolff:) Laten we dus nog even afwachten!
 
Het lijkt me dat het Buurtassortiment net zo snel/langzaam is als dit pakket.
Bij BA heb ik het idee dat er minder afwisseling per pot zit.
Ook vind ik de effecten van 6-19 netter afgewerkt en mooier. Dus als de prijzen allebei bij een dealer rond 120 euro gaan liggen dan weet ik het wel.
Dan word het 6-19.
Ondanks dat erg veel mensen zweren bij BA;-)
Dit zijn idd nog chinafilmpjes. Dus dat zal ik meenemen in mijn overweging.
Maar als de kwaliteit in het echt overeen komt wat op de filmpjes is dan is het duidelijk.
greetzz
 
Ik loop er niet warm van, vind de cakes niet zo geweldig en de prijs vind ik te duur. Met 150 euro kan ik toch wel wat beters halen als ik zelf cakes uit zoek.

Voor de normale consument is dit misschien leuk.
 
Wolff heeft een mooie diversiteit aan cakes!
Splits deze op in 19 shots cakes, dan heb je een super pakket! Bijvoorbeeld:

-Een 19 shots Panter effect cake.
-19 shots Sniper effect cake.
-19 shots Las Vegas effect cake.
-19 shots Temple of Stone salvo cake.
-19 shots Wild Cats cake.
-19 shots Mega Boost salute bak:D

Maar dat zou mijn persoonlijke wens zijn, vertrouwde effecten in een kleiner jasje.
 
Naar mijn mening slaat wolff de plank volledig mis door dit pakket voor deze prijs aan te bieden. Wanneer het gewoon rond de 120 euro was geweest had ik deze er zeker bij genomen.

gr
 
Wolff heeft een mooie diversiteit aan cakes!
Splits deze op in 19 shots cakes, dan heb je een super pakket! Bijvoorbeeld:

-Een 19 shots Panter effect cake.
-19 shots Sniper effect cake.
-19 shots Las Vegas effect cake.
-19 shots Temple of Stone salvo cake.
-19 shots Wild Cats cake.
-19 shots Mega Boost salute bak:D

Maar dat zou mijn persoonlijke wens zijn, vertrouwde effecten in een kleiner jasje.

Ik denk dat Wolf deze reactie eens serieus moet gaan bekijken.
Deze in een 6setter met een prijskaartje rond de 125,- succes verzekerd.
 
Met Denjo eens, maar dat zal sowieso dit jaar niet meer gebeuren. Vind de prijs persoonlijk te hoog voor deze cakes. Wanneer de cakes van echt goede kwaliteit zijn, vind ik het niet erg om wat meer te betalen, maar op film komt het niet echt spectaculair over.
 
Grappig dat als deze potten als Extreme Salute verkocht wordt dat iedereen er enthousiast over is en vervolgens komen er een paar matige video's uit China en dan vinden meerdere mensen het maar saai en eentonig.
 
maar de China filmpjes worden altijd opgesmukt en lijken dus altijd mooier dan het echte straateffect, m.a.w: als ze op de China filmpjes matig overkomen wat zal het dan in je straat doen......
 
Grappig dat als deze potten als Extreme Salute verkocht wordt dat iedereen er enthousiast over is en vervolgens komen er een paar matige video's uit China en dan vinden meerdere mensen het maar saai en eentonig.

Voor een karton mag je wel wat voordeel verwachten, anders kan je net zo goed de Extreme Salute 6x los kopen. Dat is namelijk de gedachte achter een assortiment: grotere afname...
 
Back
Bovenaan