Alcohol en Vuurwerk is net als Alcohol in het verkeer..
Vuurwerk is ook onvoorspelbaar en je reactie vermogen is gewoon minder. In het verkeer kom je vaak beter weg als je zat bent, maar met vuurwerk nooit.
Zelf lus er ook graag 1. En toen ik nog wat jonger was gingen er wel over de dag verspreid een biertje of 6 in.. Vaak toch te druk met afsteken dat ik hem vergeet..
Maar sinds ik een auto heb sowieso nuchter.
Ik wil overal even kijken, overal even de sfeer proeven.
En zoals de meesten hier ben je al heel het jaar wat bezig met voorbereiden en dan wil je niet hebben dat je jezelf niet 100% onder controle kunt houden.
Ook druk met filmen en alles en dat moet wel ff goed gebeuren want anders sla ik mezelf voor mij kop de volgende dag
Wel rook ik mijn jointjes.. (buitenwiet) en daar ga ik prima op. Persoonlijk word ik er alleen lekker rustig van en kan ik mijn gedachten beter/ rustiger houden. Anders gaat alles in 1 keer de lucht in hahahah.
Wanneer ik niet meer hoef te rijden en het afsteken nog een uurtje doorgaat pak ik er ook 1 bij
