Drank en Vuurwerk

RobinSCT

VWC lid
Het lijkt vanzelfsprekend dat je niet moet drinken als je vuurwerk afsteekt, maar toch vallen er iedere keer weer gewonden door mensen die drank drinken en vuurwerk afsteken.

Hoe zit dat bij jullie? Drinken jullie helemaal niets? 1 biertje? Of wat anders?

Ben hier wel benieuwd naar..
 
Laatst bewerkt:
Gisteravond schoot m'n dronken buurman een 40 grams sierpijl uit Belgie gericht naar een jongen. (voetzoeker)
Scheelde echt niks.
Zo zie je maar weer.
Daarom drink ik ook maar 2-3 biertjes, zodat ik niet zoals hem wordt.
 
Laatst bewerkt:
Ik heb echt ook geen enkele neiging om op oud en nieuw te gaan drinken! Wil de ultieme gevoelens voor oud en nieuw behouden namelijk. Ik heb zo lang uitgekeken naar deze dag, en met alcohol beleef je het toch veel minder intens. Een 2e reden waarom ik niet drink, is dat ik weet dat alcohol en vuurwerk niet samen gaan.

Maar zelfs als al mijn vuurwerk op is, ga ik niet eens drinken. Iedereen gaat dan altijd hier naar een feest op het dorp, maar ik ben dan niet van de partij. Kies er gewoon bewust voor om de ervaring echt niet te gaan vergeten! ( alcohol laat je alles vergeten )
 
Alcohol laat niet alles vergeten, dat is dan misschien jouw ervaring, maar de mijne niet. Ikzelf drink met het afsteken van vuurwerk maar 1 biertje, maar verder gewoon wat fris. Dit omdat ik het er mee eens ben dat vuurwerk en alcohol niet samen gaan.
 
Ik drink tot 00:00 helemaal niets, na het vuurwerk afgestoken te hebben ga ik wel volgas!
Dit vind ik gewoon veiligste manier...
 
ik drink wel maar wel met mate!!!!
vanochtend zag de auto van de buurman er niet uit.
echt mega grote deuken erin!
wij dachten dat het door vuurwerk kwam maar dit had een andere dronken buurman gedaan.......
die wou de auto op de kant gooien
vond het echt aso!!!!!
 
2 biertjes vooraf.
En me maten drinken gewoon wel genoeg.
Maar omdat ik alles afsteek en het natuurlijk veilig moet drink ik altijd minimaal.
2 dus wat ik al aangaf.
Maar daarna:)
Dan gaat de tap open.
 
Ik drink wel MAAR met mate natuurlijk!
Ik sta altijd vanaf 12 uur tot een uurtje of 5 buiten bij het vreugdevuur met een biertje. Rond half2 begin ik pas met het afsteken van siervuurwerk en wat knalspul omdat het dan rustig is en ik tenminste van mijn spul kan genieten.
 
Ik drink tot ongeveer 21.30 een paar slokken alcohol en daarna niets meer op de kleine toost slok om 00.00 uur na dan :)
 
Voor mij gaat dat prima samen en zou denk niet eens zonder kunnen met oud en nieuw. In de vooravond drink ik gemiddeld een fles of 8 en tijdens het knallen ook aan de lopende band. Heerlijk,en gaat elk jaar prima zo...
 
Ik drink oudjaarsdag/avond ook gewoon bier. je kent zelf je grens en als je der niet tegen kan moet je niet drinken.
 
Drink gewoon een biertje. Had ik wel nodig ook afgelopen oudjaarsdag, want de spanningen waren om te snijden. Het biertje hielp goed ter ontspanning en hield mij, met een warme pizza, even van de straat tot de rust weergekeerd was. Prima zo!
 
Ik drink dan helemaal niks. Normaal drink ik ook niet zo veel , af en toe als ik uit ga drink ik wat, maar ook dan met de rem er op. Ik denk dat het gewoon het beste is om helemaal niet te drinken met oud en nieuw , maar maak dat iedereen maar wijs.
 
Ik drink eigenlijk heel de dag maar wel op een rustige manier en zal nooit dronken vuurwerk afsteken. Ik steek sowieso praktisch na 23.00 uur geen vuurwerk meer af en dan is het: Kastelein vul de kelken :biertje:
 
nooit meer als 6-7 bier en na 00:00 vol gas!

Voor mij gaat dat prima samen en zou denk niet eens zonder kunnen met oud en nieuw. In de vooravond drink ik gemiddeld een fles of 8 en tijdens het knallen ook aan de lopende band. Heerlijk,en gaat elk jaar prima zo...

not sure if serious or...?

Mja, ik drink natuurlijk om 24:00 wel een glaasje champagne maar verder pas nadat ik klaar ben met vuurwerk afsteken, dus om 2:10 (ik zet altijd mn horloge verkeerd als ik zie dat het bijna 2:00 is :P)
MAAARRR, dan gaan we er ook voor :D
 
Ik drink overdags af en toe een jagermeister om warm te blijven. Verder drink ik absoluut met mate die avond. Om 02±00 als we uitgestookt zijn gaan we los :D
 
Als ik zelf vuurwerk afsteek gebruik ik simpelweg geen drugs.

Een ongeluk zit in een klein hoekje. En net zoals met rijden onder invloed; het kan 10000x goed gaan, maar het hoeft maar 1x fout te gaan..
 
Alcohol en Vuurwerk is net als Alcohol in het verkeer..
Vuurwerk is ook onvoorspelbaar en je reactie vermogen is gewoon minder. In het verkeer kom je vaak beter weg als je zat bent, maar met vuurwerk nooit.

Zelf lus er ook graag 1. En toen ik nog wat jonger was gingen er wel over de dag verspreid een biertje of 6 in.. Vaak toch te druk met afsteken dat ik hem vergeet..
Maar sinds ik een auto heb sowieso nuchter.
Ik wil overal even kijken, overal even de sfeer proeven.
En zoals de meesten hier ben je al heel het jaar wat bezig met voorbereiden en dan wil je niet hebben dat je jezelf niet 100% onder controle kunt houden.
Ook druk met filmen en alles en dat moet wel ff goed gebeuren want anders sla ik mezelf voor mij kop de volgende dag :p

Wel rook ik mijn jointjes.. (buitenwiet) en daar ga ik prima op. Persoonlijk word ik er alleen lekker rustig van en kan ik mijn gedachten beter/ rustiger houden. Anders gaat alles in 1 keer de lucht in hahahah.

Wanneer ik niet meer hoef te rijden en het afsteken nog een uurtje doorgaat pak ik er ook 1 bij :biertje:
 
Back
Bovenaan