Detonation Box

Hopelijk komt er snel een filmpje van iemand die hem bij een of andere demo heeft gefilmd want ik ben benieuwd of deze in het echt ook zo presteert, zo ja dan denk ik dat wij hier voor deze gaan ipv de gangsterbox die ik in vergelijking met deze een stuk minder spectaculair vind overkomen.
 
Mooie box! net geschoten bij de vuurwerkdemo in Baarn. Zitten wel lange pauzes tussen de cakes, ging niet helemaal goed. Weet niet of ik er 150 euro voor over zou hebben maar hij is zeker goed. heb de hardstyle box en de gangster box ook live gezien ( bij huissen) en zal wel eerder voor een 10tje meer de hardstyle kiezen of voor 50 euro meer de gangsterbox :P

 
Heeft deze cakebox de lange, rechthoekige vorm of een vierkant? Ben namelijk ook al een vierkant tegengekomen geloof ik
 
Zooo effe serieus, Wat een rambak was dit zeg! Onderin doorgelont, ramde echt hard door haha. Blies zelfs de Original Finest box weg terwijl dat een groter caliber is. Wat een geweld :D

Volgend jaar deze echt weer in de collectie zowiezo! :p Dit is voor mij echt de beste nieuwkomer dit jaar!
 
Haha ziek! eentje is al echt een beest om mee te maken. Burst is echt goed haha. We stonden op een kleine parkeerplek omringd door huizen te schieten. dan gebeurd er wel wat. Door het hoge tempo vond ik m spectaculairder als de cruel traction.

Die ik had is door een paar vrienden gefilmd ik zal kijken of ik daarvan een filmpje binnenkort online kan zetten. Ik geloof dat een m er heel mooi op had staan.
 
Heeeeerlijke rambak! Had zulke knallen niet verwacht gezien het kaliber, maar wat mij betreft is dit een aanrader!
 
Heb spijt dat ik deze niet gekocht heb zeg nu dat ik de flimpjes ziet egt een geweldige bak zeg met heerlijke tempo.. komende jaar dan maar eens aanschafen
 
Heerlijke bak dit! Deze ramde alles in een rap tempo eruit..:D
Helaas niet goed doorgelont na de eerste cake ging die uit..


Daarna bij de finale afgestoken dus cake 4 en 3 gingen af en toen cake 2 weer niet, wel los afgestoken maar niet gefilmd.

 
Baal er echt van dat ik deze bak niet heb gekregen als prijs van VWT, als ik de films zo zie...
 
Rammen doet ie zeker, maar ik vind de effecten zelf redelijk klein overkomen op film, denk als deze langzamer zou schieten er niet heel veel van over blijft.

Ik zie de vergelijking met originals finest, die had ik ook afgelopen jaar en heb de film daarvan naast de film vd CT gezet en dan blijft ook daar niks van over.

Toch nog even verder zoeken voor mij denk ik
 
De boeketten zijn niet zo groot als bijv. de Cruel Traction, maar ze zijn in mijn beleving ook zeker niet klein!!
 
Back
Bovenaan