Code Red

Ik vond de 2023 versie gewoon prima. Geen idee hoe de oude was maar zou deze zo volgende keer weer nemen.
 
Deze vroeg op de avond geschoten voor de kinderen. Ik had geen hoge verwachtingen maar ik vond hem echt niet tegenvallen, zeker niet gezien de wind. De laatste cake heeft mooie mines en ramt er lekker op los!

Zal mijn vrouw instrueren niet meer haar vinger bij/op de microfoon te houden :bonk:
 
Ik had hem ook. Best een leuke box met een mooie opbouw, maar de burst van relatief zacht en daardoor toch niet zo indrukwekkend als bijv. De transbomber.
 
Code Red van Volt Versie 2023

Code red dan verwacht je Rood en dit jaar was dat niet het geval hoorde al geruchten dat vorig jaar hetzelfde probleem betrof maar wilde hem toch nog een keer hebben. Veel veranderd in zijn nadeel
 
Laatst bewerkt:
Hij kan er mee door. Mijn broertje had deze ergens voor 85 euro op de kop getikt. Dan vind ik het nog net waard maar een tientje erbij en je hebt de transbomber als je goed zoekt.
 
Ja iedereen om mij heen + ik zelf klinken heel enthousiast, maar dit is wel echt een slap aftreksel van het orgineel.

Tempo is leuk, maar de burst is heel ver te zoeken.
 
Jammer dat deze box in kwaliteit heeft ingeleverd en in prijs juist is gestegen… Wellicht nog een keer hopen op een goede weekdeal.
 
Wat was dit een geweldige bak in zijn eerste jaren. Zo zonde wat er van over is gebleven.
 
Heb er nog eentje van batch 2019. Hopelijk aankomende jaarwisseling geen harde wind dan kunnen we die is schieten :handsup:
 
Heb deze op de demo van Lesli gezien, daar was ie zeker als vanouds (of het leek erop tenminste). Maar of het productie was dat vraag ik me af. Zoals op de demo zou ik m zo kopen. Dikke bak
 
Het was al bekend dat dit niet meer de topper is die het ooit geweest is. Ik had de 2024 batch maar wat een drama. Effecten vergelijkbaar met een budget cake. Je wilt haast niet geloven dat het 25mm is. Zacht geplof met minimale effecten. Echt een afrader.
 
Back
Bovenaan