Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
Volgens mij idd het zelfde mij maakt een cm meer of minder weinig uit . Ik bestel deze puur voor de looks en ga ze niet afstekenDe oude modellen waren 8 bij 3 inch, of 7,5 bij 2,5 inch volgens de fabrieks catalogus van Red lantern, het zou mij niks verbazen dat er meer varianten waren. Een en ander te zien op diverse foto's lijken ze even groot te zijn. Maar, blijft afwachten..
Als ik ze ergens tegen komen zal ik ze zeker mee nemen, ongeacht de uitwerkingen. Dit doet me echt denken aan mijn jeugd. Mooi dat Katan dit zo op de markt brengt.
Zien er gaaf uit. Roept ongeacht de uitwerking toch wel nostalgische gevoelens op.
Bekijk bijlage 63039
Dank voor deze foto's. Ik had deze op mijn lijstje staan, maar had de oorspronkelijke en deze exemplaren niet goed met elkaar vergeleken.
Ik zie bij de Katan- versie teveel afwijkingen in het label. Had het gewoon gehouden zoals het is. De labels zijn zeker zo oud dat er geen copyright meer op rust, of er is helemaal geen sprake van copyright aangezien de oorspronkelijke auteur en drukker waarschijnlijk niet bekend zijn door het vele hergebruik per fabriek.
IMHO het geld niet waar. Als je een Volkswagen wilt, koop je toch ook geen Chinese lookalike?
Het zijn 4 stuks waarvan de uitwerking en het aantal gram per fontein nog geeneens weten. Je kan voor dit geld beter de Cracker Fontänen van Funke kopen, want voor die 15 euro krijg je vijf 80(!) grams fonteinen én authentieke labels. En we weten de uitwerking ook nog eens.![]()
Ik ben benieuwd Ajax, volgt er een filmpje van?![]()
Ik ben ook vd details en ben het deels met ke eens. Maar we hebben het over 15 euro, daar heb je met massel 1 goeie cake voor. Dus voor het geld laat ik ze zeker niet liggen volgend jaar.