Brilliant Five [Ass.]

Ik heb deze vorig jaar ook gehad en ik was zeer tevreden over de uitwerkingen van de serie en harde burstknallen vond ik
 
En qua inhoud zijn ze ook verbeterd toch? In ieder geval zou de nieuwe versie 225 gram zijn. Ik heb ze vandaag twee keer besteld,één keer om los te schieten en het tweede pakket doorverbonden.Succes verzekerd volgens mij:5 keer 225 gram is 1125 gram voor nog geen 45 euries!(leuke aanbieding).De oude versie heette trouwens brilliant five i.p.v magnificant five.
 
Laatst bewerkt:
Deze is beter dan de nieuwe versie. Gelukkig had ik afgelopen oud en nieuw nog 2 keer deze versie in een omlabeling op de kop kunnen zitten, en dan ook nog eens zonder die waardeloze cake met fish-effect!
Echt toppers deze cakes, effecten zijn supergroot en de burstknallen echt hard. Veel cakes die op dit forum de lucht in worden geprezen halen het er niet bij! Voorbeeldjes: Wil wil wel van Marijn, de Fusion van Zena, het palm assortiment van Zena etc.
 
Back
Bovenaan