Billion dollar secret

Nitraat12

VWC lid
Artikelnummer: 870
Artikelnaam: Billion dollar secret
Bruto Gewicht:
Netto Kruitgewicht:
Aantal schoten: 27
Effectomschrijving:
Tijdsduur:
Stijghoogte:
Richtprijs: € 44,95
O.a. te koop bij: GoedVuurwerk.nl



870_billion_dollar_secret_492x600.jpg

Gelieve dit NIET over te nemen zonder toestemming en bronvermelding.
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Je betaald er wel voor € 44,95 maar je hebt wel een klasse cake,goede strobe willows en daarna die geweldige pixie dust brocade.
 
Ook dit was in mijn ogen ook een zeer gave cake. Prachtige effecten en zoals gezegd mooie willows, zeker een klasse cake..
 
Hierbij mijn filmpje, zoals gebruikelijk uit de losse pols geschoten tijdens de Lesli Preview:

 
Oei oei wat een stuk pyro porno is dit! Ik stond even met me mond open,bij deze cake. Die flower crown,pixie dust willow of hoe het ook heet,damn awesome! Rest van de cake ook helemaal top. Omlabelen die hap haha,
 
Wat maakt lesli toch weer mooie cake.s alleen jammer dat lesli alles net niet iets wat scherper wilt prijzen. Hoewel me de 40 euro nog wel te doen valt. Maar voor een normale consument is het niet misselijk :)
 
Hierbij mijn film van twee stuks:


EXTREEM grote boeketten die EXTREEM rond en vol zijn. De burst is ook EXTREEM hard. Prachtig goud stort zich diverse vormen omlaag. Prachtige bak! Zeer knap staaltje pyrotechniek.
Ik hoop dat ie stabiel staat, want hij is hoger dan dat hij breed is.
Prijzig, maar je krijgt er wel wat voor terug.
 
Hele mooie cake. Mooie effecten en groot en rond! Top stuk van Lesli. €40 is niks mis mee. Maar toch had ik hem liever ''iets'' goedkoper.

Filmpje van onze kant:
 
De eerste cake van het seizoen die mijn hart sneller laat kloppen.
Ik noteer hem ...dubbel!
Wat een gouden kraker..:)
 
Vind deze strobe willows stukken beter uitgewerkt dan die van Ceasarion Tails.
Iets aan de prijs, maar de pixie dust brocade maakt veel goed :thumbup:


Voor de startpost: aantal schoten is 27
 
An sich is dit gewoon een mooie bak, vooral de tweede serie schoten.
Enige producttechnische minnetje vind ik die crackling mini halverwege. Waarom nou weer? Hij is zo lekker herder en rustig (op de burst na dan), en dan verziekt één enkele crackling mine het.

Twijfelgevalletje dus.
 
Enige producttechnische minnetje vind ik die crackling mine halverwege. Waarom nou weer? Hij is zo lekker herder en rustig (op de burst na dan), en dan verziekt één enkele crackling mine het.
Dat is gedaan omdat een mine noodzakelijk is om de combinatie van effecten te krijgen waardoor er 25 gram per schot mogelijk is, in plaats van 15 gram.
 
Dat is gedaan omdat een mine noodzakelijk is om de combinatie van effecten te krijgen waardoor er 25 gram per schot mogelijk is, in plaats van 15 gram.

Dat snap ik, maar dan is dat toch mooier als eerste schot? Niet halverwege als je met je neus die lucht in staat te staren?
 
Dat snap ik, maar dan is dat toch mooier als eerste schot? Niet halverwege als je met je neus die lucht in staat te staren?

Daar geef ik jou helemaal gelijk in, ook ik had die mines liever als eerste salvo gezien. De eerste schoten van deze cake zijn zeer goed, de serie na de mines zijn gewoon wreed te noemen en vind ik het toch een aanrader.
 
Mooie pot! Heb een vraag: op de productfoto zie je in het midden 7 kleinere buisjes. Zijn deze alle voor de crackling mine? In de beginpost staat 27 schoten maar eigenlijk heb je er dus maar 21? Dat viel me op haha.
 
Back
Bovenaan