Jantjebeton1981
VWC lid
deze moet je niet nemen voor grote spreiding dunkt me maar alleen voor de kleurtjes en spinners etc.
Precies de kleurtjes sommige denken alleen aan groot maar mooie felle kleuren zijn bij mij altijd welkom.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
deze moet je niet nemen voor grote spreiding dunkt me maar alleen voor de kleurtjes en spinners etc.
hoeveel mm zijn de tubes ?
30mm tubes 2000 gram.
Ow dat had ik niet verwacht! Op de bovenstaande film ogen de boeketten toch wat klein. Ze zijn echter wel super goed gevuld en het tempo is echt top!! Afgaand op de bovenstaande film had ik die 30mm niet verwacht... Dan toch maar deze box overwegen!
Klein? Ziet er toch groots uit, is zo te zien ook op aardige afstand gefilmd.
Klein? Ziet er toch groots uit, is zo te zien ook op aardige afstand gefilmd.
Inderdaad op de productfilmpjes ogen de boeketten klein, maar als je de straatfilmpjes ziet dan zal je zien dat ze groot zijn !!
In de bovenstaande film van Levensgenieter Post #77 vind ik de boekketten toch wat klein overkomen.
Het is lastig te zien doordat deze box de boeketten goed op dezelfde hoogte schiet. Eén van de weinige boxen die dit zo goed doet, maar de boeketten die buiten het “centrum” komen vind ik vrij klein ogen. Dit zie je met name terug in cake 3 en 4.
Verder zijn de boeketten prima gevuld en de blink en kleuren zijn echt TOP!!
Kijkend naar de afzonderlijke boeketten (op basis van de bovenstaande film) had ik de 30mm niet verwacht. Toch overweeg ik deze box wel te nemen! Ondanks dat ik de boetketten afzonderlijk gezien vrij klein vind ogen.
De kleuren zijn echt prachtig, het tempo is perfect en de vulling van de bombette is ook erg goed te noemen. Ofwel echt een kwaliteits box!
De producten van Pangu schieten de bombettes een stuk hoger omdat de sterren echt lang blijven hangen en dit in combinatie met de forse boeketten. Anders krijg je het probleem wat Evolution Fireworks had in 2015, die schoten de bombettes op normale hoogte en daardoor kwamen de sterren soms zelfs op de grond. Maar dit is precies zo'n voorbeeld dat je op film denkt dat het echt een afknapper is op zo'n hoogte, maar in het echt ziet het er geweldig uit. Ik heb ook verschillende Pangu boxen gehad en geloof me, ik heb zelden zulk mooi vuurwerk gehad dat zo subliem is uitgewerkt. Ondanks de hoogte zijn de boeketten echt groot! Het oogt nu juist heel professioneel zo op deze hoogte. Geloof me dat je echt duidelijk kan zien dat het 30mm is.