[Freakactie 2019] Vuurwerk Outlet Haulerwijk 2019

Status
Niet open voor verdere reacties.
Vorige week vrijdag was mijn laatste officiële werkdag voor Vuurwerk Outlet, vanaf die datum zal ik niet meer actief betrokken zijn in de dagelijkse dingen rondom de winkels :wink:

Graag de vragen etc via het Vuurwerk Outlet account sturen :)

Tot op een meeting of wellicht het einde van het jaar in de winkel in Vierhuizen :wink:
 
Dat heb je toch aardig lang volgehouden daar toch? Hoeveel jaar heb je daar gewerkt?
Geen tijd meer voor?
greetzzz
 
Dat heb je toch aardig lang volgehouden daar toch? Hoeveel jaar heb je daar gewerkt?
Geen tijd meer voor?
greetzzz

Ik ben inmiddels 6 jaar betrokken bij Vuurwerk Outlet :)

Ik kon op mijn 'normale' werk een andere functie krijgen. Hierdoor moest ik weer meer uren gaan werken :wink:
 
Vraagje: Bestaat er ook een mogelijkheid om de Pyroshow lijn van Broekhof te gaan verkopen? Wat een prachtige cakes zijn dat zeg!
 
Dat zijn erg fijne cakes inderdaad..ideaal om een showtje mee te bouwen, mits de prijs goed is...want ze zijn helaas wel prijzig...
 
Ja ze zijn idd prijzig, maar gezien de scherpe prijzen bij outlet gaan ze vast betaalbaar worden. :D Je kan van deze cakes een hele indrukwekkende multi color box maken!
 
Vraagje: Bestaat er ook een mogelijkheid om de Pyroshow lijn van Broekhof te gaan verkopen? Wat een prachtige cakes zijn dat zeg!

Voor 2019 in ieder geval nog niet. Er is zo ontzettend veel keuze dat we helaas niet alle leveranciers en lijnen kunnen voeren, ook al hebben we veel opslag, zelfs wij kunnen niet alles kwijt. Voor dit jaar houden we vast aan onze huidige leveranciers, maar we zullen kijken voor volgend jaar.

^Sven
 
Is er al meer bekend of an wanneer we de cakes van Funke en Luypaerds bij Vuurwerk Outlet kunnen verwachten? :)

Wij zijn hier nog altijd mee bezig. Er is momenteel nog niets bekend over prijsstellingen. Als wij deze producten in ons Outlet concept kunnen voeren, gaan wij dit zeker doen, maar als dit niet mogelijk is, laten we deze producten eerst liggen.


^Sven
 
Verwachten jullie dit jaar nog wat eccentric single shots of andere grote single shots te kunnen scoren voor outlet of de normale verkoop?
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Back
Bovenaan