Zena Cakebox [Uitloop 2023]

Voor 25 euro per stuk (als die adviesprijs van 99 euro per 4 dus klopt) is die zeker wel een aanschaf waardig. Mooie/grote effecten.
 
Pff, prijs/kwaliteitskrakertje! Weet zeker dat je zo'n doos dit jaar niet goedkoper gaat vinden. Aan de andere kant misschien wat eentonig qua goud/kleurkeuze maar met de kwaliteit ervan, de lekkere salvo's, lange duur en lage prijs is dit gewoonweg een topper. Denk dat de Immortal Gold meer monden doet openvallen qua spektakel maar als je die niet kunt krijgen of toch te prijzen vind, is deze de vervanger <- hardop denkend/plannend :D
 
Alle vier mooie cakes, maar de eerste drie zijn wat traagjes. Zou deze vier dan ook nooit als één geheel afsteken, omdat elke cake wel een mooie finale heeft maar dan weer ontzettend traag begint, op de laatste cake na dan. Maar los heb je vier mooie producten in huis tegen een mooie prijs!
 
Tempo had iets snellr gemogen. Echter zouden hierdoor de effecten overlappend worden, wat ten koste gaat van een individueel effect zelf. Lastige keuze, optimaal rendement per schot of minder rendement en lekkerder tempo.

Misschien gaat feedback Zena NL helpen voor komend jaar.

Wat ik tot nu toe van Zena Nl heb gezien, bevalt mij zeker!
 
Prima cakes, prima prijs. Jammer van het lage tempo. Aan de andere kant maakt het wel een langdurige combinatie en dat voor 100 euro vind ik zeker goed.
 
Ik kan ook tig dingen op noemen die anders hadden gemogen..
Maar kom op zeg.
100euro en dit resultaat voor 144schoten!
Toppertjuh!!!!!!:applause:
Ik ben tog erg verrast in deze tijd door de goede/scherpe prijzen die Zena hier neer zet!
Het kan tog echt!
Voormij een Bevesteging dat Andere importeurs tog echt aan prijsaspraken doen of dat ze alleen een Geld geld en nog eens geld denken!
Hulde Bravo voor de firmas zoals Original/zena/Vuurwerkvisie en Rubro/katan(met sommige producten).. die tot nu toe wel gewoon normaal zijn gebleven!
 
Laatst bewerkt:
Dat is nogal een verschil....
Als die aanbiedingsprijs daadwerkelijk ergens geldt, voel je je toch als nietsvermoedende koper voor de adviesprijs wel een beetje ge....!

99 euro leek me trouwens ook al onrealistisch laag:bye:
 
kreeg net weer wat vertrouwen in jullie,maar helaas we worden alsnog keihard genaaid.Ze kunnen zonder problemen 80 euro van de adviesprijs gooien,dat zegt al genoeg lijkt me.:bonk:
 
Was helemaal laaiend enthousiast van de beginpost met het mooie filmpje en de nog mooiere prijs. Alleen nu de adviesprijs richting het dubbele gaat vind ik hem niet meer aanschaf waardig. Ondanks dat ik hem gewoon fantastisch vind overkomen op de film. Ben daarom dus ook erg benieuwd hoeveel en vooral ook welke winkels hem voor de aanbiedingsprijs gaan verkopen.
 
Ze kosten overal 99.95 dus geen 179.95
Dit is een jubileum aanbieding omdat ZENA zoveel jaar in NL zit.

En voor dat geld is hij zeker de moeite waard. Er staat ook in de folders OP=OP
 
Hoe waren boeketgrootte en burst eigenlijk als je erbij stond? Natuurlijk met 15gr p/s niet zo groot als bij Immortal Gold, maar wel groot zat? Op film lijkt het niet daverend groot of opvallend harde burst, beiden gewoon goed.
 
Ik krijg toch heel erg sterk het 'HEBBEN!!!-gevoel' bij deze cake. Zoals getoond op de film is 't voor die 100euro gewoon een goede langdurige bak. Tempo is wel wat laag, maar ach je kunt niet alles hebben :wink:. Effecten zijn verder prima, zo ook de finales.
 
Het is wel waar voor je geld maar!!!! Ik vindt het allemaal net iets te traag gaan. En da's best wel jammer. Een paar kleine veranderingen zouden wonderen kunnen doen.:rolleyes:
 
Hoe waren boeketgrootte en burst eigenlijk als je erbij stond? Natuurlijk met 15gr p/s niet zo groot als bij Immortal Gold, maar wel groot zat? Op film lijkt het niet daverend groot of opvallend harde burst, beiden gewoon goed.
Hey, ben hier nog wel benieuwd naar. Iemand die erbij was die het kan vertellen?

Moet trouwens nog eerst op winkeliersdemo zien dat de productiebatch net zo presteert.
 
mooie bak hoor voor een zeer acceptabele prijs, prima effecten, ietsjes te traag denk ik om goed op te vallen om 24.00! tenminste voor mij persoonlijk dan.

Haha je koopt zo'n bak als deze toch niet voor je buren of vrienden :p? Ik hoef om 12 uur echt niet persee op te vallen en ik vind deze 4 cakes perfect. Een lekker rustig tempo en zelfs een finale bak.
Er hadden wel wat Ti-salutes op het einde kunnen zitten maar dit is echt goed betaalbaar. Het is gelukkig niet onder de minuut voorbij :)
 
Back
Bovenaan