Nu als volwassene probeer ik altijd een mooie grote fontein, zwermpot of vulkaan te hebben.
Als kind wilde ik vooral een assortiment hebben, gevarieerd met sier en knallen. Veel lontjes om gewoon lang van het afsteken te kunnen genieten en wat groter spul voor om 0:00 uur. En dat grotere spul waren dan wat mooie potten / fonteinen van de losse verkoop of uit een Chinees assortimentspakket.
En ik wilde altijd een matje of Super Celebration hebben om mee te beginnen om 0:00 uur, om het oude jaar weg te knallen.
Een lange romeinse kaars mocht ook nooit onderbreken. Mijn ervaring was: Hoe meer lichtkogels, hoe hoger hij schoot.
De tijd van drie sloffen Astronauten en twee dozen grondbloemen is wel een beetje voorbij voor me. Maar als tiener heb ik er veel lol mee gehad voor niet te veel geld.