We zijn eigenlijk met z'n allen heel netjes

Mattenfreak

Administrator
Forumleiding
We zijn eigenlijk met z'n allen heel netjes
Gepubliceerd op 02 januari 2010, 14:23
Laatst bijgewerkt op 02 januari 2010, 15:17


brievenbus_1447008j.jpg


hilversum -
Normaal stroomt de brievenbus van redactie@gooieneemlander snel vol als we weer eens een foto-actie onder onze lezers organiseren. Maar op onze vraag om foto's te sturen van vuurwerkrommel is het opvallend stil gebleven. Gelukkig maar, want dat betekent dat de afgelopen jaarwisseling relatief rustig in onze regio is verlopen. Het is een beeld dat overeenkomt met wat de politie en brandweer te melden hebben.

Eigenlijk moeten we tot de conclusie komen dat we met z'n allen gewoon heel erg netjes zijn. Natuurlijk zijn er ook vervelende incidenten geweest. Zo stuurde een lezer uit Hilversum een foto van zijn brievenbus, die met een vuurwerkbom was opgeblazen. Dat gebeurde terwijl hij achter de computer zat. Hij is zo geschrokken dat hij liever niet met zijn naam in de krant wil, uit angst voor wraak. Verder ging een raam bij een supermarkt aan de Langstraat in Hilversum aan diggelen. Maar het algemene beeld is dat van bewoners die de ochtend na het vuurwerkfeest de bezem pakken en hun straatje netjes schoonvegen. En anders deed de buurman het wel, al dan niet met een bladblazer. Medewerkers van de gemeente waren ook al weer vroeg op pad om de schade te inspecteren en weg te werken. Een compliment is dan ook zeker op zijn plaats.
 
Haha, vandaag de krant binnen met dit artikel en jawel, we hebben de krant gehaald met een klein fotootje. :D Kwam een fotograaf de straat in gereden toen Guy en ik aan het vegen waren, die zocht straten met vuurwerkafval en die had ie hier gevonden haha, precies wat ie zocht, aldus die fotograaf. :p

Hij zei nog "jullie hebben je flink vermaakt vannacht", waarop wij nog doodleuk antwoordden "dit was van gisteren overdag, avond en nacht waren we niet eens thuis" hahahaha, stomverbaasd natuurlijk. :p
 
Je hebt weer een meesterlijk rood tapijtje gelegd Mike.
Mocht je het een keer in het gezellige zuiden willen proberen ben je altijd welkom:p
En de rest van de crew ook natuurlijk.

grtz
Pyromaniac1975
 
Geweldig Mike, goed bezig met opruimen daar.
Leuk om op zo,n manier in de krant te komen.
Maar wat was het een dag ervoor een oorlogsgebied niet waar?
 
Geweldig om te zien jongens. Mike en Guy in de krant en lekker positief. Mooi om te zien.
En wat een gekkenhuis was het de 31ste daar haha. Hel op aarde zulle we maar zeggen.
Heerlijk!
 
Haha, zeker dat dat een gekke dag was ja, gestookt als een idioot, zelfs de mensen op de hoek stonden met een stok en een witte vlag er aan voor de ramen, heerlijk toch! :cool::D

Positief stukje in de krant zo inderdaad, toch grappig om te zien. :)
 
Zeer mooi om dit te zien Mike.
Eindelijk eens een goed en positief stukje in de krant over vuurwerk.
Goed te zien dat jullie je wel vermaakt hebben daar.
 
Jaja geweldige foto hehe. Jammer dat ik er niet bij kon zijn vanwege de sneeuw anders had ik zeker gaan kijken hoe het er daar aan toe gaat. Gelukkig een positief stukje in de krant, zeker goed!

Hulde aan Mike!
 
Leuk:), een redelijk positief stukje. Mooi dat deze fotograaf net opruimende mensen trof! Gewoon zoals het hoort, zo heeft iedereen er tochnog plezier van.
Jammer danweer van die 2 foto's van gesloopte spullen.
 
ja dat ben ik helemaal met men boven buurman eens
eindelijk eens weer iets positievs
wat leuk voor jullie dat je zo in de krant komt te staan mike :)
 
wat een goed verhaal!
buiten het feit dat vuurwerk in een posetief dag licht gesteld word is het nog eens extra leuk dat er 2 bekende form lede in de krant verschijnen:D
gefeliciteerd voor zo ver het mag!
mooi tapijtje ook!:D
 
Ben ook getuige geweest hoe de afvalberg en het tapijt in de straat steeds hoger en hoger werd. En dit alleen overdags:p. Heerlijk. En die buurman met de witte vlag, prachtig, wat een vent. Heb nog een naam voor de buurman, buurman Binkie:wink:.
Fijn dat er ook een redelijk positief stuk geschreven is. Jammer van de "sloopfoto's" maar goed helaas gebeurt dit ook nog...
 
Back
Bovenaan