Wat gaan jullie doen tijdens de verkoopdagen?

Status
Niet open voor verdere reacties.

omepje

VWC Moderator
Forumleiding
Ik kreeg een PM met de vraag of ik dit topic aan wou maken. Dus bij deze, wat gaan jullie doen tijdens de verkoopdagen? Laat het ons hier weten.
 
Verkopen dagen zijn toch al begonnen met het mega gehamster van cat 1 vuurwerk? :devil:

Wat ik tijdens de officiële verkoop dagen ga doen... werken heb mijn vakantie terug getrokken :biertje:
 
Dankjewel Omepje voor het aanmaken!

Ja de grote vraag hoe gaan jullie deze dagen doorkomen?

Normaliter is het bij ons dat we stad en land afrijden om overal onze spullen te halen welke we vroegtijdig besteld hebben! Meestal is onze eerste bestelling al in de eerste week van januari om de pijn te verlichten van het feest wat alweer voorbij is.

We rijden meestal rond een uur of 22:30 vlak voor de eerste verkoopdag naar de winkel waar we het meest besteld hebben onder het mom dan is het er maar alvast! Dit is voor ons zeker een uur rijden waardoor we onderweg nog even wat te eten en drinken kunnen halen! Daar aangekomen laden we dan een voor een de compounds in wat weer prachtige plaatjes oplevert!

20181228_003159.jpg

Snel terug huiswaarts en de steekwagen pakken om alles in de opslag te plaatsen! Vervolgens nog een paar uurtjes slapen ( maximaal 3 ) om vervolgens weer om 06:00 in de auto te stappen om naar de volgende winkels te rijden! Hier zijn we dan rond 18:00 mee klaar en dan is voor ons ook de eerste verkoopdag voorbij.

De 2de verkoopdag rijden we dan altijd naar onze buurlanden ( je leest het goed in meervoud ) hier halen we dan wat artikelen zoals de bugano fonteinen de bloody mary en nog wat ander leuk spul! Vervolgens gaan we dan ook nog even naar onze buren in het mooie BN om vervolgens gewoon sfeer te proeven! Lekker drukke verkoopdagen bekijken en kijken hoe een ieder geniet van zijn of haar vuurwerk! Hier nemen we meestal niks mee omdat de acties dan toch al verlopen zijn!

20181230_110948.jpg

Dan rijden we om een uur of 13:00 terug om ergens lekker te gaan lunchen, na het lunchen hebben we van te voren natuurlijk alle webshops en folders bekeken en een route uitgestippeld waar we allemaal langs willen voor een x aantal producten... Dit zijn gewoon de artikelen welke je koopt om te testen of omdat je anders niet aan een bepaald bedrag zou komen voor een voorbestelling!

Uiteindelijk wordt dit ook weer rond een uur of 20:00 eer we klaar zijn en dan houd de 2de dag voor ons ook op! Op dat moment hebben we meestal rond de 800 tot 1200 km gereden!

IMG_20181229_133750_869.jpg

Dan komen we op dag 3.

Dag 3 staat bij ons in het teken van projecten maken! En alles voorbereiden! En natuurlijk lekker slenteren over straat en genieten van jou dag!


Maar hoe mooi het bovenstaande ook allemaal klinkt? Wat gaan jullie dit jaar doen? Ik heb werkelijk waar geen idee!!!

Het houd wel op bij wat projecten zoals een 3tal knetterlint kartonnen afsteken, of een waslijn ophangen met 20 stuks bengalfeuer in dezelfde kleur verdeeld over 20 meter. Winkels kunnen we fysiek niet bezoeken en hier valt er gewoon een groot gapend gat.

Ziet er naar uit dat ik gewoon ga werken deze periode...
 
Ik ga wafels bakken en denk voor het eerst in mijn leven oliebollen. Plus inkopen doen voor 31-12 (gourmet, drank, etc). Dit zal dan ook het eerste jaar zijn dat ik om 00:00 uur scheel kijk van het speciaal bier :p
 
Ik ga een klant van mij assisteren(in de weg lopen:p)in de bakkerij. Ze komen personeel te kort en zochten nog iemand die wat simpel werk kon doen. En toen kwam die bij mij uit want ik hoefde toch geen vuurwerk te verkopen. Ga nou de 29 overdag en 30 op 31 in de nacht en ochtend daar werken:)
 
Geen idee. De dag zelf komt wel goed bij mij, maar de verkoopdagen worden moeilijk. Kan met niet indenken wat ik zou gaan doen.
 
Kleine Cat 1 projectjes maken. Filmpie of Serie kijken, WK Darts volgen, De Top 2000 aan. Ondanks dit ga ik de ophaaldagen verschrikkelijk missen. Het zal voor mij erg vreemd aanvoelen.:confused:
 
Wordt voor mij ook vreemd. Ik help onderhand al een jaar of 6 mee in een vuurwerkwinkel, en dit valt volledig weg. Nu zal het wel Netflixen worden.
 
Boh, moet hier nog niet echt aan denken moet ik zeggen. Heb het al vaker gezegd, het afhalen vind ik mooier dan het stoken zelf. Daarom bewust ook een bestelling van cat1 gedaan die ik de 29ste zou ophalen midden van het land. Mooi die kilometers maken, top2000 erop en gaan. Had hem ook bewust vroeg gepland zodat ik mooi vroeg in de ochtend weg kon gaan. Maar helaas, het mag allemaal niet zo zijn. Wat we nu gaan doen geen idee, maar dat het een behoorlijke kloten dag wordt staat wel vast.
 
Vooralsnog de 29e wat cat1 oppikken waar ik heb besteld. Het blijft een verdrietig verhaal.... Ik had er dit jaar echt zo veel zin in maar het mocht helaas niet zo wezen.
Komend jaar maar lekker veel tijd op t forum spenderen en zorgen dat ik voorzien ben van de mooiste producten voor 21/22:)
 
Eerste verkoopdag met een knoop in mijn maag wakker worden,snel de dagen aftellen naar de 31e,veel cat-1 wegstoken en snel naar 1 Januari. Misschien nog iets leukers maar de lol van sites bezoeken,kopen,winkels bezoeken en bestellen is er wel vanaf.
 
Voor het eerst dat ik die vrije dagen maar heb terug genomen en gewoon ga werken... :sad:
Dit is wat mij betreft ook echt het grootste gemis, dat afhalen en de lol met elkaar die dagen, al die collectiefoto's in de topics, dát is voor mij de piek naar de jaarwisseling. En alles is afgenomen wat dat betreft dus dan ook maar de vrije dagen sparen, het is niet anders, onwijs shit gewoon...
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Back
Bovenaan