• BELANGRIJK!

    De media maakt graag gebruik van aannames, vaak kloppen feiten niet en worden onderwerpen en stellingen op een andere manier opgesteld waardoor vuurwerk sowieso negatief in de media komt. De media kan flinke ergernissen opleveren, maar alle media mag en zal geplaatst blijven worden, of het nu positief of negatief is m.b.t. vuurwerk.

    Er zijn de laatste jaren tal van discussies op het forum ontstaan bij nieuws over verkeerd gebruik, gevaar, vernielingen en overlast waarbij de sfeer onderling ook vaak gespannen werd. Wij zullen vanaf dit jaar ook strenger toezien op de sfeer in de topics en waar nodig waarschuwen en topics sluiten.

Vuurwerkbranche wil 895 miljoen euro compensatie bij vuurwerkverbod

Misschien worden wij als freaks ook gecompenseerd omdat er gewoon een einde aan een hobby wordt gemaakt, lol
 
Ik zou zeggen: alles kapot procederen! Iedere importeur, ieder verkooppunt, iedere liefhebber. Alles wat maar kan aanhangig maken in een proces naar de overheid.
 
Denk ook dat je hoog in moet zetten. Iedereen weet dat dit bedrag niet vrij zal komen als compensatie. Omlaag kan je altijd nog, hoger wordt lastiger...
 
Het overgrote van de branche gun ik eigenlijk helemaal niets, sorry maar zo denk ik er over.
 
Ach daar heb je Leo weer. Door de jaren alles al weggegeven wat hij niet kon verkopen in Duitsland en nu met een achterlijk tegenvoorstel komen. Leo is er alleen voor Leo.
Leo wilde al jaren stoppen met voorzitterschap, en was ook gestopt als woordvoerder, maar door de overige leden gesmeekt terug te komen omdat ze het niet konden.
je kan het vaak oneens zijn met hem, maar hij heeft jaren geleden voorkomen dat het verbod inging, heeft het geregeld dat het nog enkele jaren doorging, maar kan het niet alleen, de andere leden, beleven hem ondermijnen met hun importgedrag. oa katan/hello recent nog met varianten op de thunderkings (verboden).
hij waarschuwde al jaren dat het vuurwerk veiliger, plasticvrij, stabieler en beter moest in NL om de traditie te behouden, maar niemand luisterde, en alleen kan je niks.

en verkopen in DE, ja logisch toch? er werkt 70(?) man ofzo bij lesli, en de tradititie staat daar niet zo onder druk, en op straat weet men zich nog enigzins te gedragen. en zijn er wel excessen, dan kijken ze naar de daders en niet naar het vuurwerk zoals hier.
 
en verkopen in DE, ja logisch toch? er werkt 70(?) man ofzo bij lesli, en de tradititie staat daar niet zo onder druk, en op straat weet men zich nog enigzins te gedragen. en zijn er wel excessen, dan kijken ze naar de daders en niet naar het vuurwerk zoals hier.
Dat valt tegen, loopt daar ook storm en NL zal gaan drammen om NL pyrotoerisme kwijt te raken
 
Die burgemeester die loopt te hakkelen als Leo zegt waar het op staat. Prachtige argumentatie van Leo, die burgemeester weet donders goed dat hij gelijk heeft. Hij zal nog veel meer gaan hakkelen voor de camera als hij ziet dat een verbod niks heeft uitgewerkt en de boel alleen maar erger heeft gemaakt.

En inderdaad, die laatste twee vragen. (S)links… Daar had Leo beter geen antwoord op kunnen geven. Even nog de omzet tegenover de compensatie-eis zetten en de framing is weer compleet. Zum kotzen!
 
Back
Bovenaan