Vuurpijlmuisje overleden

jawe

VWC lid
LEEUWARDEN - Het muisje dat rond oud en nieuw in Drachten door twee vandalen aan een vuurpijl werd gebonden, is overleden.
'Astro' raakte gewond toen het tweetal probeerde hem te lanceren. De politie arresteerde de mannen wegens dierenmishandeling.

Het diertje overleefde het voorval en belandde uiteindelijk in een kooitje op de redactie van de Leeuwarder Courant. Het dagblad liet weten dat Natuurmuseum Fryslân de overleden muis gaat opzetten. Het museum zal tevens zijn laatste rustplaats zijn.
 
Dat is echt heel jammer.
Ik denk ook wel dat ik voor de meeste hier spreek dat ik vind dat ze een flinke straf moeten krijgen.
 
Een flinke werk straf en geld boeten en laat ze verder maar aankomende jaar of 2a3 boeten door vanaf de 29ste tot 1 januari middag in de bak zitten.
 
tja echt jammer voor het muisje,en dan te bedenken dat het muisje met weinig hersens is vermoord door gasten met nog minder hersens
 
Ben benieuwd of die gasten een zwaardere straf krijgen dan die 450 euro voor 16 nitraten.

Zwaar straffen die saddistische monsters
 
Back
Bovenaan