Vreugdevuren Duindorp en Scheveningen mogen

Scav

VWC Moderator
Forumleiding
Burgemeester Pauline Krikke heeft vertrouwen in de organisatie van de vreugdevuren met Oud en Nieuw in Duindorp en Scheveningen. Dit heeft ze dinsdag laten weten na overleg met de twee organisaties. Beide vreugdevuren gaan definitief door.

De organisatie van Duindorp blijft hetzelfde. De Scheveningse organisatie, die wilde stoppen met de vreugdevuren na een geschil met de gemeente, neemt het stokje over met een nieuwe lichting bouwers. Krikke: “Ik kijk met veel vertrouwen uit naar de jaarwisseling. Met beide organisaties is vandaag constructief overleg gevoerd en zijn goede afspraken gemaakt. De gemeente faciliteert daarom graag opnieuw de twee vreugdevuren. De komende weken zullen alle betrokkenen met elkaar verder werken aan de voorbereiding.”

Er is ook gesproken over de vuurwerkshow op Scheveningen. Deze wordt dit jaar buiten de veiligheidsring van het vreugdevuur georganiseerd. Vorig jaar ontstond een gevaarlijke situatie toen de brandende vuurstapel omviel op nog niet ontstoken vuurwerk. Het vuurwerk moet daarom enkele tientallen meters verschuiven.

Bron
 
Back
Bovenaan