Verkoopdagen 2017/2018

omepje

VWC Moderator
Forumleiding
Lees in veel freaktopics van winkeliers wat de verkoopdagen van dit jaar zijn. Oudjaarsdag valt dit jaar op een zondag. Zover ik weet mag er op zondag geen vuurwerk verkocht worden.

Dus dan zou het donderdag 28 december, vrijdag 29 december en zaterdag 30 december zijn dat de verkoopdagen zijn.
 
ik weet niet of ik het goed gehoord hebt, maar het schijnt dat ze ingesprek zijn met betrekking tot de nieuwe wetgeving 2017, dat er op zondag ook vuurwerk verkocht mag gaan worden per 2017, als dit inderdaad klopt en het plan wordt goedgekeurd zal de verkoopdagen dit jaar denk gewoon 29-30-31 december zijn, misschien zelfs de 28ste erbij maar dat betwijfel ik !!
 
Ik zelf hoop juist dat de zondag geen verkoopdag zal zijn. Betekent een dag eerder je vuurwerk binnen halen, ideaal.
 
Zou wat mij betreft een goede zet zijn Jeremy. Maar dan uiteraard wel gewoon al de 28ste starten met de verkoop. Is denk ik ook in het voordeel van de winkeliers.
 
Mijn voorkeur gaat uit naar verkopen vanaf de 28e en de 31e vrij. Rustig de winkel opruimen en zelf ééns rustig beginnen op oudejaarsdag!
 
ik weet niet of ik het goed gehoord hebt, maar het schijnt dat ze ingesprek zijn met betrekking tot de nieuwe wetgeving 2017, dat er op zondag ook vuurwerk verkocht mag gaan worden per 2017, als dit inderdaad klopt en het plan wordt goedgekeurd zal de verkoopdagen dit jaar denk gewoon 29-30-31 december zijn, misschien zelfs de 28ste erbij maar dat betwijfel ik !!

Ik heb dit ook vernomen. Ben zeer benieuwd wat er besloten wordt. Er zijn nog zat regio's en dorpen waar de zondagsrust heilig is. Persoonlijk maakt het mij niet zo veel uit. Alhoewel een dagje extra voor het doorlonten is ook niet verkeerd.
 
Denk ook dat je met aanvoer van vuurwerk zit op zondag mag er niet met de vrachtwagen gereden worden in Duitsland volgens mij.
 
denk dat men de zondag sowieso niet helemaal wil, zeker met de kerkelijke vuurwerkliefhebbers onder ons. :wink: Dus wellicht een tussenoplossing door 4 verkoopdagen? Ik ben voor hoor :D
 
lees net bij een maat de avp, 28 29 30 zijn de verkoopdagen, ik heb zelf een kritische noot gelezen, het afhalen van vuurwerk zou in principe mogen het is afhaal geen verkoop dat zal dan misschien gelden voor betaalde bestellingen.lijkt mij nog onduidelijk,
 
Daar is geen onduidelijkheid over, het ter beschikking stellen van vuurwerk op 31/12 als het een zondag is mag niet.
Dus afhalen valt daar ook onder.
 
wat mij betreft de zondag geen verkoopdag. Naast mijn overtuiging vind ik het ook wel relaxed dat ik een oudjaarsdag niet hoef te werken ;-)
Iets meer tijd om te knutselen. Knutselen op zondag mag namelijk wel ;-)
greetzzz
 
Het is van origine zo dat de zondag geen verkoopdag is. Het is altijd zo geweest dat er als er een zondag in de verkoopdagen viel, er een dag eerder werd gestart met de verkoop. Wat mij betreft blijft dat zo. Dat geeft de 31e mooi tijd om een en ander voor te bereiden:D
 
Back
Bovenaan