Top 2000!

Status
Niet open voor verdere reacties.
De nieuwste in de top 3!


Heerlijk.

De eerste 3 van Top 2000: Bohemian Rhapsody, Hotel California en ...?

VANDAAG, 19:27BINNENLAND
Dit jaar staat er een ander liedje op 3 in de Top 2000 van NPO Radio 2: Piano Man van Billy Joel. Dat werd zojuist bekendgemaakt in museum Beeld en Geluid in Hilversum, waarvandaan de Top 2000 altijd wordt uitgezonden, tussen Kerst en Oud en Nieuw.

De afgelopen 2 jaar bleef de top 3 onveranderd: Queen met Bohemian Rhapsody op 1, Hotel California van de Eagles op 2 en Stairway to Heaven van Led Zeppelin op 3.

Zestiende keer

Bohemian Rhapsody staat voor de 16e keer op de eerste plaats. Alleen in 2005, 2010 en 2015 moest Queen die positie afstaan. In 2005 aan Boudewijn de Groot met Avond, in 2010 aan de Eagles met Hotel California en in 2015 aan John Lennon met Imagine.

Hotel California van de Eagles staat voor de 11e keer op de tweede plaats in de Top 2000.

Een opvallende binnenkomer in de top 10 is Toto met het nummer Africa. "Dat maakte dit jaar een enorme opmars van plaats 25 naar 8 omdat naast de vertrouwde fans een nieuwe generatie is opgestaan", zegt zendermanager Jan-Willem van Engelen.
 
Mm ja gellukig wat nummers omlaag. Al staat dat Zoutelande wel erg hoog. Meest overschatte nummer van het jaar. Qeeun flink gestegen maar dat komt door de film. Dat kan niet anders vooral de nummers daaruit staan flink hoger. Al is de film album op Spotify ook echt dik. Met live Aid opnames van nummers o.a
 
Ik heb ook weer gestemd afgelopen maand, queen is zo heerlijke muziek, vooral als ik alleen in de auto zit en moet grote afstand rijden. Maar we gaan komende week weer de top2000 aan zetten, zit altijd wel leuke muziek bij en de sfeer zo naar oud en nieuw is hier een traditie geworden in de familie.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Back
Bovenaan