Haha, Rasco, precies dezelfde situatie hier, alleen dan gewoon 18mm zonder die converter.
Ik heb er Magic Lantern op staan met focus peaking dus dat is handig voor overdag, gewoon in de straat scherpstellen en laten rollen op statief. Waarschijnlijk een F van 6-10 o.i.d en dan maar tenkoste van mijn ISO. Beter wat meer ruis dan niks in focus.
's avonds is een ander verhaal en moet ik nog even kijken wat ik dan ga doen.. Sowieso diafragma boven f10 en ISO gewoon lager houden, maar het is ook leuk om wat sfeer eromheen vast te leggen... Daarbij even kijken met focussen, denk gewoon een lantaarn paal die in de straat staat, en bij de eerste cake even goed scherpstellen.
En qua geluid, probeer nu nog even een goedkope microfoon op de kop te tikken via Marktplaats, altijd beter dan de ingebouwde denk ik..