Tiener verliest vingers door vuurwerk

moontan

VWC lid
Tiener verliest vingers door vuurwerk

BRUGGE - BRUGGE - Een twaalfjarige jongen uit Brugge heeft woensdagnamiddag drie vingers verloren nadat hij en zijn vriendjes in Knokke-Heist vuurwerk en een sigarettenaansteker hadden gevonden. Op een bepaald ogenblik is het vuurwerk ontploft. De jongen is overgebracht naar het UZ Gent.

Artsen zullen proberen de vingers van de jongen weer aan te naaien. De tiener vond het vuurwerk op het Maes- en Boereboomplein in Heist. Daar werd dinsdagavond nog een groots vuurwerk afgestoken ter gelegenheid van carnaval. De politie onderzoekt of er een verband is.


Bron:
http://www.standaard.be/Artikel/Detail.aspx?artikelId=DMF06022008_116
 
Ja, normaal zeg je "eigen schuld", maar hier kan dus sprake zijn van resten welke van de show af komen, dat is natuurlijk niet iets om zomaar weer even af te steken, al blijft het natuurlijk stom om iets alsnog aan te steken. :wink:
 
Back
Bovenaan