Tien ton vuurwerk bij Coppelmans

stefantvs

VWC lid
VELDHOVEN - Tuincentrum Coppelmans aan de Sondervick in Veldhoven mag voortaan, mits de vergunningaanvraag er door komt, tienduizend kilo vuurwerk opslaan. Het college van B en W werkt mee aan het plan.
Vijftien omwonenden hebben inmiddels bezwaar gemaakt tegen dit plan.

Tot nu toe mocht Coppelmans maximaal duizend kilo consumentenvuurwerk opslaan. Vorig jaar is het bestemmingsplan gewijzigd en zijn er voor Coppelmans ruimere mogelijkheden gekomen. Op grond hiervan heeft Coppelmans een aanvraag ingediend om tijdens de verkoopperiode (1 december-1 februari) maximaal 10.000 kilo consumentenvuurwerk aanwezig te mogen hebben.

Uit de vergunningaanvraag blijkt verder dat het bedrijf de vuurwerkverkoop naar de achterzijde van het terrein wil verplaatsen en daar ook een nieuwe opslagkluis voor vuurwerk wil realiseren.

Lees woensdag meer in het ED.


Bronvermelding: http://www.ed.nl/regio/veldhoven/9058483/Tien-ton-vuurwerk-bij-Coppelmans.ece
 
Back
Bovenaan