St. Goar en St. Goarhausen (DE) Rhein in Flammen 21 September 2013

Zo, eindelijk weer wat bijgekomen van een zeer tof dagje St Goar.
Vond de show een stuk beter dan vorig jaar, vooral de finale was compleet anders dan dat we gewend zijn, maar daardoor ook echt supergaaf!
De combinatie van goud met keiharde dragon-eggs zorgde er voor dat iedereen helemaal uit zn plaat ging, heel erg mooie combo.

s4lw1d.jpg

Net voor de show begon kwam mijn grote vriend van de brandweer weer naast me staan met zijn Weco fakkel, als hij deze aansteekt begint de show. Toffe gast en na een kort gesprekje ging de vlam erin. :cool:

5wyrdf.jpg

Wachten op wat komen gaat......De spanning was niet om te harden!

2ps5bae.jpg

St. Goarshausen :p

Tot slot heb ik nog een stukje film voor jullie. De opening begon gelijk al snoeihard vanaf het ponton. We werden gelijk in de show "gezogen" echt kippevel! Btw, het "gesis" wat je hoort op de achtergrond is de fakkel die achter me lag.

http://www.youtube.com/watch?v=PbJyRBfaqMo&feature=youtu.be

Michel en MOH bedankt voor de gezelligheid. Was geweldig om jullie zo te zien genieten!
Heb er zelf ook weer enorm van genoten en dan zeg ik:

St Goar, Tot volgend jaar!
v31vsw.jpg
 
Back
Bovenaan