Spanningen voor de laatste dagen.

Status
Niet open voor verdere reacties.
Ja de spanning is er nu toch inmiddels :p Kloppen je bestellingen, wat zijn de evt. vervangers en hoe groot is alles haha, Nog even geduld, morgenvroeg ga ik alles halen. Nu nog maar even op VWC en daarna toch maar proberen te slapen
 
Jaa hier begint het toch ook wel te kriebelen :)

vorig jaar fietste ik er zo doorheen maar merk nu toch dat ik wat meer gespannen ben. belachelijk druk gehad met werk de laatste tijd, nu eindelijk een paar dagen vrij.

morgenvroeg bestelling 1 ophalen en dan snel door naar de 2e :P. meestal als het vuurwerk eenmaal in huis ligt krijg ik weer een beetje rust. lekker aan de knutsel voor een 10 uur projectje, doorlont bakken netjes doorlonten etc.

Het is hier trouwens verassend rustig qua vuurwerk, daarom ook bijna niet mee bezig geweest totdat ik op het laatste moment zoiets had van shit ik moet nog vanalles uitzoeken en bestellen haha.

Ik heb er wel zin in! zat mooi spul besteld dit jaar dus dat word een te gekke jaarwisseling!
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Back
Bovenaan