Snowstorm [Limited Edition] [Box] [Uitloop 2020]

Op film is het gewoon een slechte box met alleen maar crackling effecten. Ben blij dat ik hem niet heb meegenomen.
 
Op film is het gewoon een slechte box met alleen maar crackling effecten. Ben blij dat ik hem niet heb meegenomen.

Hier moet ik toch even op reageren...
De Snowstorm is toch een box met 1 effect..? Dat weet je als je hem koopt.
Mijn filmpje is ook in de mist gemaakt.. dus je mist (:idea:) de willows een beetje.
Ook mis(t) je een beetje het grote effect van de snowstorm op het filmpje.
De straat was van voor tot achter gevuld..
Deze box was gewoon heel goed.
 
Ik had de Snowstorm als onderdeel van de finale:

Rij 1: wacky whisters - Snowstorm (A) - Gravity
Rij 2: Snowstorm (B)
Rij 3: Snowstorm (C) - Snowstorm (D)- Snowstorm (C)
Rij 4: Chosen one (A) - Chosen one (B) - Chosen one (D)
Rij 5: Thunder tales (4x)

Vuurwerk werd afgestoken op een veld midden in een blok van ruim 100 bij 100 meter. Publiek stond op ruim 50 meter. Woningen 15m hoog.

Al bij de eerste Snowstorm was het hele blok van dak tot dak vol met crackling. Enkele omstanders gooiden nitraatbommen op het veld, maar de knallen kwamen niet boven het burstgeweld van de Snowstorm uit. Vanaf rij 3 brak de 'hel' los, waanzinnig. Hoewel erg mooi en best wel grote effecten viel The Chosen one op rij 4 totaal in het niet t.o.v. Snowstorm. Bij gelijkblijvende kwaliteit staat Snowstorm weer op de lijst voor volgend jaar. Zal hem dan net als dit jaar gebruiken als onderdeel van de finale. Bijzonder bij deze combibox is de prachtige uitwerking en kleurstelling (willow / crackling), waardoor Snowstorm zich voor mij onderscheid van andere vergelijkbare cakes.

Tips voor verdere verbetering: meer mines per cake (uiteraard met mooie blauwe kleur), heldere kleur blauw tails, eventueel oplopend tempo.
 
Ziet er heel mooi uit op de filmpjes, ik heb m bewaard voor volgend jaar want hij voelde erg vochtig aan. Dat kan de effecten alleen maar ten goede komen.
 
Zie deze prachtige doos en box nu pas... Ben meteen overtuigd! Zodra deze te koop is in de buurt, komt deze sowieso in de collectie.
 
Ik had hem samen met de Horn whistler van pangu geschoten,was echt super spektakel
met deze twee top boxen.
Was voor mijn echt het hoogte punt van de avond samen met de colorfull city van pangu :p
 
Prachtig natuurlijk dat deze er weer komt
En zijn te zien op de films was het een goede box
Enig punt van kritiek naar Evolution vind ik wel de berichtgeving/China films
Op menig verkoop site's is gewoon de consument verleid met de verkeerde film.
Mede daardoor heb ik ik ook besloten deze niet te kopen.
Als consument weet je dan niet meer wat je geloven moet.
Mocht Evolution dit naar hun dealers toe verbeteren (juiste info en film )
Ben ik bereid er een aan te schaffen.
Nu was het vertrouwen op voorhand al weg.
 
Ik vond het ondanks dat deze inderdaad anders was dan de getoonde beelden een super box. Hebben hem wel per 2 geschoten, dus geeft een vertekend beeld. Maar ik hou ervan! Prachtige crackling :)
 
Sowieso wel fan van de popping stars hoor. Ben dus ook aan het balen nu :D dikke box is het uiteindelijk wel geworden. Ben benieuwd naar de versie van volgend jaar. Deze zal stijf uitverkocht zijn denk ik....
 
Ik vind hem helemaal niet zo bijzonder eigenlijk. Vind de crackling lafjes en het tempo beetje laag.
Moet wel eerlijk bekennen dat ik hem niet live gezien heb dus wie weet kan dat mijn mening beïnvloeden.
 
Back
Bovenaan