Sick 6 [Vuurpijl Ass.]

Kreeg ze ook gratis met mijn bestelling.

Knal was goed, maar de stijgkracht was 3x niks. Kwamen maar een paar meter omhoog.
Erg gevaarlijk.

Heb nog 2 pakjes over, en krijg ze dit jaar weer. Kijken of ik ze dit jaar kan omruilen voor een klein potje; Street Velocity ofzo.

Vreemd, bij mij kwamen ze aardig hoog.
 
Lekkere pijlen joh! Gaan niet echt hoog waardoor de knal goed overkomt. Voor het geld hoef je ze niet te laten liggen!
 
Had ze dit jaar voor het eerst. Prima pijlrn voor het geld. Lekkere knal en leuke crackling boeketjes.
 
Bij mij waren ze prima, gingen gewoon normaal omhoog goede knal en flinke crackling wolk voor de grootte, ik had ze ook nog van Zena de Bunker dus ze waren maar 3,50. Misschien dat de 2016 batch voor vuurwerktotaal minder goed was.

 
Beste grappige pijltjes voor het geld. Had drie van deze pakketjes en deden het allemaal prima.

 
Laatst bewerkt:
zijn deze pijlen nou wat ? of kan je beter een salute blokje kopen ?

zier er trouwens flash in deze pijlen voor de knal ?
 
Dan ga ik toch wel voor de Asian Thunder Rockets. Ik heb daar niet de nieuwere versies van gehad, maar de oude gingen wel een stuk harder dan de Sick 6 in ieder geval.

Eens. De nieuwere versie per 5 verpakt gaan ook als vanouds. Zit ook een lekkere krijs bij, dan is de keuze snel gemaakt natuurlijk.

Maar met de Sick 6 is niks mee!
 
Zojuist bericht van Vuurwerktotaal ontvangen dat de Sick6 Rockets dit jaar niet uitgeleverd zullen worden i.v.m. kwaliteitsproblemen...
 
Zou er maar mee uitkijken, had ze afgelopen jaarwisseling ook, zo instabiel als weet niet wat, gevaarlijk dus. Na 3 stuks te hebben aangestoken de rest weggegooid

Dat klinkt niet goed. Ik had ze afgelopen jaarwisseling ook, alle pijlen gingen perfect :shocked:
 
Vorig jaar ook een aantal van weggestookt. Minimaal één pijl knalde al op 2 á 3 meter afstand en ging, bij nagenoeg geen wind, zeer scheef de lucht in. Oppassen dus.
 
Back
Bovenaan