[Show] Nijmegen Waal in Vlammen 14-07-2024

Hier is ook mijn video.

Het was weer een prima show! :) Ik had geen problemen met parkeren, maar ik kom er al wat jaartjes. Lentse Tuinstraat op de navigatie invoeren en dan daar in de omgeving zoeken naar een plekje. Moet je wel op tijd komen, want een half uur voor aanvang vind je daar geen plek meer. Ik was er om 21:15 uur en dat ging prima. Kwartiertje lopen naar de kade bij Lent en daar was ruimte zat.
Hele mooie Spaanse bommen gezien. Lekker breed en gelaagd geschoten. Mokerharde salutes zaten er ook in verstopt. En de finale was echt top!
 
Deze vuurwerkshow staat in de top 6 beste Nederlandse vuurwerkshows van 2024!
De Vuurwerkcrew leden hebben gestemd en deze show is als een van de mooiste, beste en/of meest indrukwekkende show van 2024 bestempeld.

Vond jij deze het mooist van de 6? Stem dan door mij een PM te sturen. Stemmen is lief en zo gedaan!
Lees hier welke andere shows genoemd zijn.
 
Back
Bovenaan