Vandaag bovenstaande films al een paar keer bekeken om nog eens heerlijk na te genieten van weer een geweldige dag. Gisteren mocht ik weer helpen bij het opbouwen van de show en dat vind ik echt het mooiste om te doen. Op een dergelijke manier met de geweldige passie bezig zijn, omringd door ervaren rotten in het vak, werken met enkel top kwaliteit materiaal, dat is elke keer weer een feest op zich. De weersvoorspelling zag er ook nog eens top uit, dus alle ingrediënten waren aanwezig voor een geslaagde dag.
Dit was de eerste keer dat ik bij de show van Leidens Ontzet aanwezig was, al heb ik uiteraard wel elk jaar de beelden gezien. De locatie aan het water is top, zeker omdat Bengaals vuur, fonteinen, flitsers dan nog beter tot hun recht komen.
Inmiddels weten we dat Xena Vuurwerk en Evento Fireworks een geweldige combinatie is. Toen de deuren van de bussen open gingen en de dozen met artikelen van onder andere Ricasa en ABA voorbij kwamen, wist ik eigenlijk al dat ook dit weer een toffe show zou gaan worden. Ook de RedWire/Xena Vuurwerk consumenten cakes waren weer van de partij die eveneens erg goed zijn, waarbij de Crackling Peony mijn persoonlijke favoriet is.
Hierbij wil ik nogmaals de credits geven aan Evento Fireworks. De super strakke single shot stukken op het nummer Explode van Jordan & Baker was echt ongekend goed. Kippenvel! Dit soort creatieve pyrotechnische hoogstandjes verwacht je eerder in Spanje, waar ze wel vaker geweldige ritmes neerzetten, maar gewoon in Leiden tijdens Leidens Ontzet was echt een fijne verrassing. Met een super dikke smile stond ik dit alles vanaf het schietveld te bewonderen en toen het laatste salvo van de ABA salutes nog nagalmden en het publiek luid applaudisseerde stond ik sprakeloos voor me uit te kijken. Dit soort momenten zijn grandioos en de geweldige herinnering is blijvend.
Hieronder nog een aantal foto's die ik heb gemaakt tijdens het opbouwen.
Hierbij wil ik Xena Vuurwerk en Evento Fireworks weer ontzettend bedanken voor een zeer geslaagde dag. Op naar de volgende! 