Scherper vuurwerk filmen

hardcore0438

VWC lid
Laatst heb ik de vuurwerkshow in Terneuzen gefilmd en is niet alles helemaal scherp in beeld gekomen,Ik gebruik een JVC filmcamera met 430p.
Iemand tips?
 
een paar simpele tips om alvast mee te beginnen:

1. Niet op auto focus filmen, handmatig dus.
2. vlak voor de show begint focussen op bijvoorbeeld een brandende lantaarnpaal die wat verder weg staat. bij voorkeur die ongeveer op dezelfde afstand van het vuurwerk staar.
3. focussen op het dichtstbijzijnde stuk vuurwerk wat je ziet staan op de grond.
 
@RedBaron ik zou proberen iets met kleur te zoeken inplaats van een witlicht, dit namelijk om de kleuren in te stellen. Dit probeer ik namelijk wel omdat als ik op witlicht scherpstellen is de kans er dan mijn kleuren niet helemaal goed staan.
 
Focus kun je toch ook op oneiding / BULB zetten dan gaat het 9 van de 10 keer wle goed, alleen zal het niet het meest perfecte resultaat zijn wat je uit je videocamera kunt halen
 
ik wil wel zo goed mogelijke kwaliteit natuurlijk:p

Dan raad ik je deze aan.

XL-H1-01.jpg
 
Ruben hij vraagt om tips om beter te kunnen filmen zover ik lees, niet om advies voor een nieuwe filmcamera toch?
 
Back
Bovenaan