Rijswijkse vuurwerkhal

jammer :p , maar idd een beetje regen maakt ook niks uit :-) neem wel een paraplu meej :-)
ben idd blij dat het gewoon door gaat :-)
 
Droog en overdekt? Zoiets is luxe, paraplui en warme choc mee en weer genieten als vanouds van de mooie show:).
 
Zelfs de freaks raken verwend :p

Er zijn 2 dug-outs op het hoofdveld. Daar kan je in gaan zitten alleen dan zie je het vuurwerk niet.:)
Of lekker in de kantine achter glas, lekker warm en droog.

Ik hoorde jullie andere jaren nooit over droog en overdekt?:bye:
Wij zijn al blij dat het doorgaat.
 
Prima demo, weer was goed, leuke cakes, schietlocatie vond ik zelf beter dan vorig jaar, dus helemaal top jammer er bepaalde producten nog niet waren.
 
Persoonlijk vond ik de locatie behoorlijk slechter dan vorig jaar.
Veel minder sfeervol ook.
Daarnaast vond ik de demo aan de korte kant.
30 minuten is wel wat karig, zeker gezien er op de website gesproken werd over een tijdsduur van een uur.

Finale was wel top.
 
Prima demo! Wel korter dan anders, maar zeker een mooie finale!
Bedankt Frits! :thumbup:
Ohja en wil die grapjas die die pijlen en een cake afstak zich even melden :p

:bye:
 
Prima demo weer. De Earcatcher stak er voor mij boven uit. Wel vroeg ik me af of dit een gloednieuwe 2011 versie was, of nog de 2010 versie. Hopelijk krijg je de versie zoals die vanavond was geschoten, want die was verbluffend goed.
Oja, pas onderweg merkte ik het boekje onder mijn ruitenwisser. Maakt een lekker lawaai op de snelweg.
 
Zowww ook weer thuis, eerst een lekkere demo in rijswijk gezien en op de terugreis ff langs leiden,.lekker hoor 2 demos op 1 avond, en morgen weer ! Geweldig ! films kom straks
 
Ga er maar van uit dat dit een oude Earcatcher was. De nieuwe heb ik gisteren in Nijverdal gezien. De fluiters waren nog wel OK, maar de City Lights boeketten tussendoor waren bedroefend slecht!
In de finale stonden nog oude versie's te brullen. Die waren zoveel beter van kleur dat het eng was.
Vanavond nog een City Lights gezien van de eerste batch! Wat een kwaliteit. Zelfs die van vorig jaar was vergeleken daarmee bagger. Die van dit jaar durf ik geeneens meer te kopen.
Ik heb het vermoeden dat Bon wel eens niet meer zo heel goed gaat zijn dit jaar. Nieuwe Gorgeous was gisteren ook al ruk.

Prima demo weer. De Earcatcher stak er voor mij boven uit. Wel vroeg ik me af of dit een gloednieuwe 2011 versie was, of nog de 2010 versie. Hopelijk krijg je de versie zoals die vanavond was geschoten, want die was verbluffend goed.
Oja, pas onderweg merkte ik het boekje onder mijn ruitenwisser. Maakt een lekker lawaai op de snelweg.
 
Ik probeerde net bestellen voor 30dec tussen 20:00 en 20:30 omdat ik dan mijn kartonbestelling wil ophalen. Maar ik kan dat moment niet aanklikken is dit niet meer mogelijk ?
 
Back
Bovenaan