Politie vindt duizenden kilo's vuurwerk en 1800 wietplanten in bedrijfspand

DW2000

VWC lid
AMSTERDAM - De politie heeft zaterdagavond duizenden kilo's vuurwerk en 1800 wietplanten aangetroffen in een bedrijfspand aan de Kuiperbergweg in Zuidoost.

Agenten namen rond 19.45 uur poolshoogte in het pand op basis van informatie over een mogelijke wietplantage. Die bleek er inderdaad te zitten, verdeeld over negen tenten. Ook een afzuiginstallatie werd aangetroffen.

Naast de wietkwekerij vond de politie ook duizenden kilo's vuurwerk in het verder leegstaande pand. De exacte hoeveelheid daarvan is nog niet bekend, omdat agenten nog druk bezig zijn met het ontmantelen van de getroffen waren.

Er was niemand in het pand aanwezig, noch zijn er aanhoudingen verricht. De politie hoopt dat in een later stadium alsnog te kunnen doen, als het onderzoek naar de vondst is afgerond. Zowel de wietplanten als het vuurwerk zullen worden vernietigd.
link
 
tjonge dit gaat ook non stop door .
vroeger hoorde je dit soort berichten alleen tussen oktober en december .
kijk ik zou het toen niet helemaal hebben mee gekregen allemaal maar het lijkt er op dat het steeds erger wordt .
 
Back
Bovenaan